Po Sokolovu zvládli fotbalisté Karviné i středeční dohrávku s Frýdkem-Místkem (2:1) a aspoň do víkendu se propracovali na druhé místo tabulky.

Trenére, zápas s Frýdkem-Místkem měl dva herně rozdílné poločasy. Jak se vám líbily?
První půle byla výborná, podle mě se hrál téměř ligový fotbal. Frýdek tady potvrdil, že jeho výsledky na jaře nejsou náhodné, šel do vedení, museli jsme otáčet. Druhá půle už tak nevypadala, to
je fakt. Ne, že by Frýdek
už o nic nehrál, ale bylo vidět, že hraje uvolněně, kdežto my byli malinko nervózní
a umožnili soupeři územní převahu.

Ale bylo to jen takové držení míče po šestnáctku, všechny soupeřovy akce jsme uhlídali, respektive jsme ho do žádných šancí nepustili. Bylo to dáno tím,
že stav byl pořád jenom 2:1. Uklidnění v podobě třetí branky nám scházelo, tak
že to bylo drama až do kon
ce.

Co jste si říkal, když se Frýdek dostal do vedení?
Obrátil jsem oči nahoru (úsměv). Není to nová situace, prohrávali jsme už
v Třinci nebo v Budějovicích. Nic se nedělo, ve všech zápasech mužstvo prokázalo charakter a nakonec jsme v těch utkáních bodovali. Máme sílu.

Slíbil jste svým svěřencům po zvládnutí dohrávky volno?
Volno úplně ne, spíš takový klidnější režim, hlavně pro ty, co teď hráli poslední zápasy. Ještě uvidíme, jak
s volným víkendem naložíme. Ale trénovat se bude, hrajeme přece o postup.