Stejně jako na jaře trápili svěřence Marka Poštulky „ostřelovači" v domácím táboře. Hráči Vendryně trefovali balony přesně do šibenice. „Kuriózně jsme výkon podali lepší, než před týdnem doma s Čeladnou. Ale nedali jsme spoustu šancí a soupeř nás naopak trestal z brejků, takže jsme pořád jen dotahovali," rekapituloval trenér Bosporu Marek Poštulka.

Bohumín hrál směrem dopředu velmi slušně, ale vzadu měl velké díry. Góly hostujících Ference a Sittka už jen korigovaly výsledek. „Měli jsme tam pěkné akce, vytvořili si i dost šancí. Byl to takový lehce nešťastný zápas, protože soupeř to třikrát trefil do šibenice. Ale s Vendryní je to tak skoro pokaždé. Je to pro nás zakletý mančaft," smutně se pousmál Poštulka.

Ze dvou utkání má tak Bohumín jen tři body, pocit z obměněného kádru má však Poštulka dobrý. „Hlavně v ofenzivě jsme byli výborní, akorát vzadu byly mezery. Možná to ale bylo způsobené tím, že jsme pořád jen dotahovali, takže jsme pořád chtěli útočit a už jsme to ke konci otevřeli," vysvětlil.

TJ Vendryně – FK Bospor Bohumín 5:3 (2:1)

Branky: 6. a 87. Vlachovič, 41. a 61. Racko, 68. Przyczko – 29. Jatagandzidis, 67. Ferenc, 76. Sittek. Rozhodčí: Futerko – Bebenek, Svoboda. ŽK: 4:3. Diváci: 80.

Bohumín: Švrčina – P. Poštulka (79. Kalous), L. Poštulka (46. Socha), Košťál, Baculák – Sittek, Hanus, Vaclík, Kurušta – Jatagandzidis, Ferenc. Trenér: Marek Poštulka.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.