„Třikrát jsme vedli, což by se už mělo dotáhnout do vítězného konce. Bohužel jsme to k těm třem bodům nedovedli. Musím ale uznat, že domácí srdnatě bojovali, bylo prostě vidět, že mají o co hrát," připomněl kobeřické trampoty se záchranou orlovský trenér Jarmil Kopel.

U všech tří branek orlovského týmu byl Lisický, který nahrál Urbanovi na první a Cigánkovi na třetí branku. Prostřední dal sám. Slávisty naštvala vyrovnávací branka Kobeřic na konci poločasu. Trefa Oberherra byla sice z jasného ofsajdu, ale to rozhodčím nevadilo.

Ani vedení 3:2 hosté neuhlídali a Žmolík jim dal z přímého kopu gól na 3:3. „Je to sice bod z cizího hřiště, ale i tak jsme zklamaní. Navíc když vedoucí Polom také jen remizovala. Mohli jsme se k ní aspoň přiblížit," zalitoval Jarmil Kopel. Jeho tým tak aspoň předstihl sousedy z Dětmarovic, takže boj o druhou příčku pokračuje.

Sokol Kobeřice – Slavia Orlová 3:3 (1:1)

Branky: 40. Oberherr, 62. Robin Wirth, 83. Žmolík – 10. Urban, 50. Lisický, 70. Cigánek. Rozhodčí: Jahoda – Zelník, Lalík. ŽK: 1:1. Diváci: 205.

Orlová: Ščerba – Malík (51. Suchánek), Věčorek, Mleziva – Lisický, Kroček, Vybíral, Papuga (76. D. Renta) – Cigánek – Grygar (83. Regec), Urban. Trenér: Jarmil Kopel.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nemusí zveřejňovat celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si tak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.