Trenér družstva Jarmil Kopel zažil konečně zápas bez nervů. „Hráli jsme dobře, rychle jsme dali gól, vedli 2:0, takže to bylo bez nervů. Sice mi kluci umožnili prožít takový zápas až v posledním kole, ale budiž," smál se Kopel po tříbodovém zisku, který Orlovou ukotvil na hezkém třetím místě tabulky, dva body za druhými Dětmarovicemi.

Do sestavy opět zařadil dva dorostence, další šli postupně do hry ve druhé půli, a mladí orlovští hráči se předvedli v dobrém světle. „Musím říct, že v posledních třech čtyřech zápasech se mi už herně líbili. Je to o tom, že potřebují dostta šanci a hrát," mínil Kopel.

Sám zažil v posledním půlroce novou zkušenost, kdy mužstvo vedl jako trenér. Jak byl spokojen ? „No, upřímně – bodů jsme nezískali moc, tady vidím rezervy. Na druhou stranu jsme do kádru zapracovávali právě mladé kluky, což se tady dlouho nedělo, a v tom naopak vidím pozitivum. Když v tom trendu budeme pokračovat, za dva roky se vyhrají a oproti dalším klubům v soutěži budeme mít velkou výhodu. Podle mě je pro ně krajský přebor naprosto ideální soutěží adaptovat se na mužský fotbal. Každý klub by měl především pracovat s vlastními odchovanci. V Orlové se toho chceme držet," ujistil Kopel.

Slavia Orlová – TJ Háj ve Slezsku 3:0 (1:0)

Branky: 5. a 58. Lisický, 88. D. Renta. Rozhodčí: Potiorek – Čuba, Opěla. ŽK: 3:1. Diváci: 61.

Orlová: Ščerba – Papuga, Věčorek, Mleziva – Dzida (86. Kubiš), Malík (87. Bielan) – Kroček, Lisický, D. Renta (89. Koschny) – Klimas, Regec (74. Koník). Trenér: Jarmil Kopel.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.