„Žádný lehký zápas to ale nebyl. Je docela s podivem, že soupeř sbírá takové výsledky, jaké zatím sbírá. Když jsem je viděl hrát, tak bych řekl, že už musí začít dělat body,“ ocenil trenér Dětmarovic hru soupeře.

Oba týmy to měly na těžkém podmáčeném terénu náročné. „Trávník kombinaci nedovoloval, takže to bylo spíš o nákopech. Byl to hlavně boj,“ přiznal Jadrný.

Pochválil bezchybnou defenzivu svého mužstva. „Kluci si dávali směrem dozadu pozor, stoperská dvojice Hrtánek – Mleziva si vše oddirigovala,“ líbilo se Jadrnému.

Dvakrát se vytáhl i gólman Přibyl, čerstvá posila z Karviné. „Řešil dvě nebezpečné střely z větší vzdálenosti. Jinak jsme Břidličnou ke střelám moc nepouštěli,“ byl spokojen Jadrný.

V takových zápasech to obvykle bývá o důležitém prvním gólu. Ten daly Dětmarovice, do poločasu dokonce dva a zbytek zápasu si pohlídaly.

V 77. minutě rozšířil svou sbírku gólů Zbyněk Pospěch. Po faulu na sebe proměnil penaltu a zaznamenal osmý gól v sezoně. 

Kovohutě Břidličná – SK Dětmarovice 0:3 (0:2)

Branky: 28. Tomáš, 34. Siekiera, 77. z pen. Pospěch. Rozhodčí: Lakomý – Takáč, Tomšík. ŽK: 1:1. Diváci: 50.

Dětmarovice: Přibyl – Šipula, Hrtánek, Mleziva, Zahatlan – Macko (76. Beilner), Škuta (81. J. Ligocký), Kurušta, Siekiera (66. Derík) – Tomáš – Pospěch. Trenér: Josef Jadrný.