Beskyd Frenštát p. R. – SK Dětmarovice 1:1 (0:0)

Ve vyrovnané soutěži, jakou letos krajský přebor bezesporu je, se ukazuje, jak důležitá je pro všechny týmy vstupní branka. „Souhlasím. Kdo dá první gól, profituje z dalšího průběhu zápasu. Mnohdy první gól dokonce rozhodne," poznamenal trenér dětmarovického kolektivu Miroslav Čopjak.

Jeho tým si na hřišti soupeře vytvořil solidní šance a tu první přímo vyloženou, kdy přečíslil rozhozenou obranu Frenštátu v poměru sil čtyři na jednoho. Punčochář při zakončení udělal kličku i brankáři, ale sám se vytěsnil ze střeleckého úhlu a z nadějné akce sešlo.

„Troufnu si říct, že kdybychom vedli, tak Frenštát dostane trojku a je po zápase. To se ovšem nestalo a po situaci, která brankou ani nezaváněla, jsme naopak jako první inkasovali my," litoval renomovaný kouč Dětmarovic.

Jeho svěřenci pak museli otevřít hru a stihli jen vyrovnat. Nadále zůstávají v postupové hře, ze které už vypadla třeba Polanka.

V anglickém týdnu bude mít ovšem trenér Čopjak složitou pozici se skládáním sestavy. „Dneska jsme měli na lavičce jen dva hráče do pole. Třeba Prčík má natažený vaz, ten nehrál vůbec a přitom je to stabilní obránce," poukázal na problémy se sestavou Čopjak.

Branky: 64. Bartoš – 89. Schimke. Rozhodčí: Šimek, žluté karty: 2:2, diváci: 70.

Dětmarovice: Gradek – Škuláň, Novák, Aniol, Karkoška – Schimke, Špička, Beilner – Punčochář, Goj (75. Ligocký), Matušík. Trenér: Miroslav Čopjak.


Do trafiky už ráno pro Deník spěchat nemusíte. Přečtěte si své noviny v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Nehádejte se s příbuznými o oblíbenou křížovku, ale vytiskněte si ji hned v několika exemplářích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.