Trenérovi mužstva Tomáši Vychopňovi už při současném stavu nezbývá, než si dělat legraci, jinak by se musel z výkonů svého mužstva zbláznit. „Momentálně jsme na tom fakt bídně, ale myslím, že Amforu Petra Salavy bychom snad ještě porazili. Ovšem nesměly by hrát Bohdalová s Fialovou," vtipkoval po nezdaru v Raškovicích Vychopeň.

Jeho tým hrál celý zápas jako by bez zájmu a neprobudilo jej dobrých 80 minut zhola nic. Raškovice do zápasu vletěly, hrály s chutí a důrazně a zaslouženě vyhrály.

„S takovou můžeme dělat jen jediné – čekat na konec soutěže," mávl rukou Tomáš Vychopeň, který dodal, že bez posil se v létě v Albrechticích asi neobejdou.

Pražmo Raškovice – Baník Albrechtice 3:1 (1:0)

Branky: 33. z pen. Klímek, 56. Farský, 81. Boráň – 81. T. Věčorek. Rozhodčí: Beran. ŽK: 1:3. Diváci: 85.

Albrechtice: Jaček – Kroužek, A. Věčore, T. Věčorek, Čoček – Kociolek, Dorozlo, Pařík, Žyla – Korzeniowski (50. Rohel), Béreš (52. Smiga). Trenér: Tomáš Vychopeň.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.