Kravaře se staly vítězem podzimní části divize E

OSTRAVA - Poslední utkání juniorky Baníku v podzimní části fotbalové Divize E se ani na druhý pokus neodehrálo. Také tentokrát zabránil utkání v Havířově nezpůsobilý terén. Bez ohledu na jeho výsledek si však podzimní prvenství zajistili fotbalisté Kravař.

18.11.2007

Takto bylo zasněžené hřiště na Indiánech minulý týden.Foto: DENÍK/Libor Pristáš

Na hřišti s umělým trávníkem v Šumperku zakončily své letošní účinkování dva týmy z popředí tabulky fotbalové divize E, třetí Velké Losiny a vedoucí Kravaře. V dohrávce 14. kola spolu dnes hrály nerozhodně a výsledek 1:1 definitivně zaručil hostům prvenství v úvodní polovině soutěže.

Před pouhými 60 diváky byly přitom Kravaře blízko plnému bodovému zisku, sedm minut po poločase je poslal hlavou do vedení Švancer. Tři minuty před koncem však vyrovnal Klemsa a v závěru utkání byl ještě vyloučen kravařský kapitán Klössel.

V neděli hodinu a půl po poledni je na programu zápas Město Albrechtice - Napajedla, zatímco utkání Velké Karlovice a Karolinka - Hranice, Brumov - Bohuslavice, Rýmařov - Frenštát pod Radhoštěm a Havířov - Baník Ostrava B byla pro nezpůsobilý terén již podruhé odložena. Jejich náhradní termín dosud nebyl stanoven.

18.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
Babí léto v Ostravě, 18. říjen 2017. Ilustrační foto.
18

Babí léto v Ostravě. V kraji meteorologové naměřili víc než 22 stupňů

Několik domů a obchodních výloh na Hlavní třídě prošlo nedávno rekonstrukcí. Častěji se zde objevují také střídmější reklamní poutače.
12

Výzva českotěšínské radnice nese první ovoce

Policie už nehledá ztracenou Etiopanku. Utekla do Německa, kde chce azyl

Karviná – Po ztracené cizince pátrali policisté od 20. srpna. Zmizení ženy z Etiopie nahlásila rodina z Kuvajtu, která v té době byla v Karviné na dovolené.

Představujeme prvňáky ZŠ v Petřvaldě a ZŠ Gen. Svobody v Havířově

Deník přináší čtenářům nový seriál Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol, a to až do pololetního vysvědčení. Rodiče a blízcí žáků najdou své prvňáčky každou středu na straně 4 a na webu. Deník si tak mohou koupit na památku. Fotografii zvětšíte kliknutím.

Havířov se po špatném startu zvedá

Havířov – Hokejový AZ už je zase regulérně v boji o play off. Prvoligová soutěž dnes pokračuje dalším kolem.