Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky a tabulky krajských soutěží

REGION- V uplynulém víkendu bylo na programu další kolo krajských fotbalových soutěží. V případě krajského přeboru třetí kolo, u I.A a I.B třídy kolo druhé.

27.8.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník

Krajský přebor

Bohumín-Poruba 2:2 (1:1), Motloch, Kempný (penalta) - Svatonský, Voznica, ČK: Továrek (P.), 295 diváků.
Staré Město u Bruntálu-Oldřišov 4:4 (2:2), Parol, Zabloudil, Domiter, Píca - Utěšený, Šamárek, Hrtoš, Jadrný, 200 diváků.
Vratimov-Petrovice 0:0, 80 diváků.
Český Těšín-Bystřice nad Olší 0:0, 170 diváků.
Lískovec-Krnov 4:1 (2:0), Strakoš 2, Myšinský, Pařenica - Klement, ČK: Vodička (L.), 350 diváků.
Lichnov-Háj ve Slezsku 1:5 (0:5), Spurný - Trupl 2, Janíček, Nádvorník, Matěj, 155 diváků.
Frýdlant nad Ostravicí-Petřkovice 2:4 (2:2), Žáček, Ďursina - Ogon, Vítkovský, Urbančík, Štverka, ČK: Levčík (P.), 450 diváků.
Pustá Polom-B. Albrechtice 1:2 (1:1), Kozel - Goj, Dorozlo, 200 diváků.

1. Petřkovice 3 3 0 0 9:2 9
2. Bohumín 3 2 1 0 8:4 7
3. Bystřice n. O. 3 2 1 0 5:2 7
4. Háj ve Slezsku 3 2 0 1 13:5 6
5. VOKD Poruba 3 1 2 0 5:3 5
6. B. Albrechtice 3 1 2 0 6:5 5
7. Lískovec 3 1 1 1 7:5 4
8. Petrovice 3 1 1 1 5:3 4
9. Staré Město u Br. 3 1 1 1 7:12 4
10. Český Těšín 3 0 3 0 4:4 3
11. Frýdlant n. O. 3 1 0 2 6:8 3
12. Pustá Polom 3 1 0 2 3:5 3
13. Oldřišov 3 0 2 1 6:8 2
14. Vratimov 3 0 1 2 1:5 1
15. Krnov 3 0 1 2 4:9 1
16. Lichnov 3 0 0 3 2:11 0

 

SKUPINA A:
Jakubčovice-Slavia Opava 4:0 (2:0), branky: Škopek, Schreier, vlastní R. Čelůstka, Šot.
Hradec n. M.-Bolatice 2:2 (1:0), Homola, Kuděla - M. Ballarin, T. Jašek.
Radvanice-Hať 6:0, Jiřičný 2, Harwot, Třasák, Sklenička, Wojcik.
Suché Lazce-Mokré Lazce 0:4, podrobnosti nehlášeny.
Kobeřice-Slavoj Bruntál 4:1 (3:0), Hrazim 2, Čuněk, Hlavenka - Rupíček.
Slavkov-Štěpánkovice 3:3 (0:1), Cahel, Kubín, Kovalčík - Sebrala 2, Haider.
Krásné Pole-Velké Hoštice 0:1 (0:0), Pluschke.

1. Radvanice 2 2 0 0 8:0 6
2. Velké Hoštice 2 2 0 0 8:1 6
3. Jakubčovice 2 1 1 0 4:0 4
4. Bolatice 2 1 1 0 6:3 4
5. Hradec n. M. 2 1 1 0 4:2 4
6. Štěpánkovice 2 1 1 0 4:3 4
7. Mokré Lazce 2 1 0 1 4:2 3
Kobeřice 2 1 0 1 4:2 3
9. Krásné Pole 2 0 1 1 1:2 1
10. Slavkov 2 0 1 1 4:7 1
11. Bruntál 2 0 1 1 1:4 1
12. Sl. Opava 2 0 1 1 1:5 1
13. Hať 2 0 0 2 0:8 0
14. Suché Lazce 2 0 0 2 1:11 0

SKUPINA B:
FC Ostrava-Jih-Smilovice 2:3 (1:1), branky: vlastní, Libosfárský - Ganczarczyk, J. Topiarz, M. Topiarz.
Stará Bělá-Raškovice 2:1 (1:0), Knapek, Luč - Meca.
Příbor-Stonava 2:1 (1:0), Petr Klauda, Jiří Maluš - Petruňa.
St. Město u F-M-Dolní Lutyně 6:0 (3:0), Šafranko 2, Valas 2 (obě z pok. kopu), Slíva, Fára.
Libhošť-Čeladná 0:3 (0:1), Kunz 2, D. Pfleger
Vendryně-Nový Jičín 1:3 (0:1), Divina - Hrachovec, Polony, Bezděk.
Utkání Brušperk-Dětmarovice odloženo na 11. 9.

1. St. Město u F-M 2 2 0 0 8:1 6
2. Nový Jičín 2 2 0 0 5:1 6
3. Stará Bělá 2 2 0 0 4:2 6
4. Smilovice 2 2 0 0 6:4 6
5. Příbor 2 1 1 0 4:3 4
6. Čeladná 2 1 0 1 4:2 3
7. Libhošť 2 1 0 1 3:5 3
8. FC Ostrava-Jih 2 0 1 1 2:3 1
9. Raškovice 2 0 1 1 1:2 1
10. Dolní Lutyně 2 0 1 1 2:8 1
11. Dětmarovice 1 0 0 1 1:2 0
12. Stonava 2 0 0 2 3:5 0
13. Brušperk 1 0 0 1 0:2 0
14. Vendryně 2 0 0 2 3:6 0

 

SKUPINA A:
Krásné Loučky-Dolní Benešov B 4:0, branky: Neuwirt 3, Kozák.
Světlá Hora-Jakartovice 0:4 (0:1), Hanel 2, Palúch 2.
Dolní Moravice-Zlatníky 2:1 (2:0), Lumír Poháněl, Pastrňák - Přemysl Holuša.
Chuchelná-Břidličná 4:1 (2:0), Dominik 2 (jedna z pok. kopu), Rybenský, Heger - vlastní.
Komárov-Stěbořice 1:1 (1:0), Klement, Chlopčík.
Chlebičov-Chomýž 3:2 (2:0), Roman Novák 2, Gabaj - Hába, Bedrý.
Strahovice-Jindřichov 0:1 (0:0), Táborský.

1. Jakartovice 2 2 0 0 7:1 6
2. Chuchelná 2 2 0 0 5:1 6
3. Jindřichov 2 2 0 0 3:1 6
4. Krásné Loučky 2 1 0 1 5:3 3
5. Chomýž 2 1 0 1 6:4 3
Břidličná 2 1 0 1 6:4 3
7. Chlebičov 2 1 0 1 4:4 3
Zlatníky 2 1 0 1 3:3 3
9. Dolní Moravice 2 1 0 1 3:5 3
10. Komárov 2 0 1 1 2:3 1
11. Strahovice 2 0 1 1 1:2 1
Stěbořice 2 0 1 1 1:2 1
13. Dolní Benešov B 2 0 1 1 1:5 1
14. Světlá Hora 2 0 0 2 0:9 0

SKUPINA B:
Ludgeřovice-Dolní Lhota 1:1 (0:1), branky: Stanovský - Dziak.
Heřmanice-Hrabová 2:1, David Buček 2 - Slíž.
Píšť-Hlubina 2:1 (0:0), Tichna, Sollich - Sumara.
Darkovice-Klimkovice 5:2 (3:1), Hajdůček 2, Šink, Janoš, Rončka - Komár Balek.
Darkovičky-Polanka 5:1 (1:0), Weiss, Pavel Pytlík, Koval, Gryz, Žylka - Konečný.
Vřesina-Velká Polom 0:4 (0:2), Jakub Sztefek 2, Pavel Sztefek, Popek.
Šilheřovice-Slavoj Rychvald 3:0 (1:0), Ničman, Volný, Novák.

1. Velká Polom 2 2 0 0 6:0 6
2. Šilheřovice 2 2 0 0 5:1 6
3. Píšť 2 2 0 0 3:1 6
4. Heřmanice 2 2 0 0 4:2 6
5. Ludgeřovice 2 1 1 0 7:1 4
6. Dolní Lhota 2 1 1 0 4:1 4
7. Darkovičky 2 1 0 1 5:3 3
8. Darkovice 2 1 0 1 5:5 3
9. Rychvald 2 0 1 1 1:4 1
10. Vřesina 2 0 1 1 1:5 1
11. Hlubina 2 0 0 2 2:4 0
12. Klimkovice 2 0 0 2 2:6 0
13. Polanka 2 0 0 2 2:7 0
14. Hrabová 2 0 0 2 1:8 0

SKUPINA C:
Slavoj Petřvald-Horní Bludovice 3:1, branky: Volný 2, Kopka - nehlášeno.
Hnojník-Hrádek 2:2 (1:1), Walica, Košnirák z pok. kopu - Kantor 2.
Oldřichovice-Dolní Datyně 10:0 (3:0), L. Stoszek 3, Zbíral 2, Novotný 2, R. Mauritz 2, T. Huczala.
Sedliště-Záblatí 6:1 (3:0), Juřica 3, Röschl, Bílek, Kaloč - Nadhajský.
Jablunkov-Nebory 1:3 (0:2), Suszka - Osmančik, Molnár, Cieslar.
Nýdek-Mosty 4:2 (1:0), F. Bujný, B. Bujný, Očadlík, Mikulka z pok. kopu - Lysek z pok. kopu, Nieslaník.

1. Sedliště 2 2 0 0 10:2 6
Nebory 2 2 0 0 10:2 6
3. Nýdek 2 2 0 0 5:2 6
4. Hnojník 2 1 1 0 3:2 4
5. Oldřichovice 2 1 0 1 11:3 3
6. Horní Suchá 1 1 0 0 3:1 3
7. Mosty 2 1 0 1 5:5 3
8. Petřvald 2 1 0 1 4:5 3
9. Hrádek 2 0 1 1 2:3 1
10. Jablunkov 2 0 0 2 2:6 0
11. Záblatí 1 0 0 1 1:6 0
12. Horní Bludovice 2 0 0 2 2:10 0
13. Dolní Datyně 2 0 0 2 0:11 0
(Slavia Orlová-Lutyně se odhlásila ze soutěže).

SKUPINA D:
V. Albrechtice-Suchdol 2:3, branky: Marcel Pavlovský 2 - Jakub Rek 3 (jedna z pok. kopu).
Fulnek B-Dobrá 5:0 (1:0), podrobnosti nehlášeny.
Mořkov-FC Bílovec 1:3 (0:1), Jan Mička - Špitalík, Vyškovský, Seman.
Tichá-Metylovice 2:2 (1:0), Trnka, Štefek - Ondřej Němec, Halata.
Petřvald n. M.-Vlčovice 2:2 (2:1), Piaček, Válek - Svršek.
Kateřinice-Kozlovice 0:4 (0:3), Žáček z pok. kopu, Martin Krpec, Pavel Krpec ml., Harbiš.
Odry-Fryčovice 4:1 (2:1), Marinov, Holiš 2, Fojtík - Dětský.

1. Fulnek B 2 2 0 0 8:0 6
2. Odry 2 2 0 0 6:1 6
3. Kozlovice 2 2 0 0 7:2 6
4. Metylovice 2 1 1 0 6:3 4
5. Vlčovice 2 1 1 0 5:3 4
6. Suchdol n. O. 2 1 1 0 4:3 4
7. V. Albrechtice 2 1 0 1 7:3 3
8. Bílovec 2 1 0 1 3:3 3
9. Petřvald n. M. 2 0 1 1 4:5 1
10. Tichá 2 0 1 1 3:5 1
11. Kateřinice 2 0 1 1 1:5 1
12. Mořkov 2 0 0 2 2:7 0
13. Fryčovice 2 0 0 2 1:7 0
14. Dobrá 2 0 0 2 0:10 0

 

 
 
27.8.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Autobusové stanoviště v Českém Těšíně.
9

Stavbu nového terminálu komplikují jedy

Ilustrační foto.

Kvůli zloději kabelů museli být z podzemí šachty evakuováni horníci

ON-LINE s Tomášem Hanzelem, primátorem Karviné a kandidátem ČSSD na poslance PČR

Primátor Karviné a kandidát ČSSD na poslance Parlamentu ČR Tomáš Hanzel v úterý odpovídal jako host on-line rozhovoru Deníku na dotazy čtenářů.

Havířov vynuloval Slavii

Havířov /FOTO/ – Co se v sobotu nepovedlo fotbalistům Karviné, povedlo se o dva dny později hokejistům Havířova.

Hlavní je člověka povzbudit, říkají dobrovolníci a sociální pracovníci

Každým rokem uděluje Karviná vybraným jedincům ocenění za dlouholetou práci v sociální oblasti. Své pracovníky přitom na výroční ceny nominují sami poskytovatelé, spolky a organizace, kde dotyční působí. A nejinak tomu bylo i letos.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení