V Karviné je na hostování z Jablonce, do jehož sítě se mohl v sobotu trefit klidně třikrát. Nestalo se ani jednou a Karviná prohrála 0:2. „Je to velké zklamání, ale někdy se to tak prostě stane. Měli jsme mraky šancí, vystřídali jsme se v nich snad všichni, ale nikdo z nás to neprolomil. Bylo to jako začarované. Výkon jsme podali dobrý, ale prohráli jsme. Zakončit sezonu porážkou, to nechce nikdo," prohlásil po zápase Wágner.

Neskóroval jste ani z penalty. Co tam bylo špatně?
Prostě jsem přestřelil. Věřil jsem, že gólman skočí, což se i stalo, ale bohužel jsem to přepálil. Moje chyba. Hrubajs (gólman Hrubý) dneska ty balony přitahoval jako magnet. Podal perfektní výkon.

A další tutovky?
Zahazoval jsem. Hned po té penaltě jsem měl ještě větší, než byla samotná penalta. Úplně jasná šance. Přitom na pátečním tréninku jsem měl stejnou, dokonce na slabší levačku. Tady jsem to měl na pravou a dopadlo to mizerně.

Proč?
Asi hlava. Nebyl jsem v tom sám, šancí bylo fakt dost. Možná jsem já sám byl přemotivovaný, protože jsme hráli proti Jablonci, kde znám všechny kluky. Nějak mi to na jaře nevyšlo. Chtěl jsem ukázat i v Příbrami, tam jsme ale hráli špatně, dneska to bylo herně dobré. Škoda, ty moje situace nám mohly v zápase pomoct, kdybych je dal.

Karvinští fotbalisté (v bílém) si vytvořili proti Jablonci hromadu šancí.
Karviná hrála, Jablonec dával góly

S ročníkem jako takovým ale spokojen být můžete, nebo ne?
Ale jo, hráli jsme celkem dobrý fotbal, lidi fandili, zápasy je zajímaly. Bylo to fajn. Snažili jsme se divákům vždy odvděčit, předváděli jsme pěkné akce. I dneska, akorát tomu zrovna chyběly ty góly.

Zůstanete v Karviné?
Uvidíme, co bude. Ale byl bych rád, kdybych mohl zůstat.

Kluby jsou této variantě nakloněny?
Věřím, že ano. Snad to dopadne, kluby mají mezi sebou dobrý vztah. Opravdu bych v Karviné rád začal novou sezonu, lidi tady mají fotbal rádi, mě to tu baví.

V zimě jste říkal, že máte nějaké nabídky i ze zahraničí. Jaká je situace teď?
Nějaké nabídky mám, ale chtěl bych zůstat v Karviné. Dlužím to fanouškům.