Ta neprožívá ideální podzim, což zkraje zápasu dokumentoval vlastním gólem Graňák. Trenér Josef Čermák po porážce s Lutyní opět pozměnil sestavu, vrátil se do ní Kluz, ale ani to nepomohlo.

Hrabová byla v první půli lepší, vedoucí branka jí dodala křídla. „Dobře nás napadali, hráli na brejky. Měli i víc šancí, nastřelili břevno, tyč," popisoval sekretář stonavského klubu Martin Cyroň.

Stonava se snažila, ale její hra končila před šestnáctkou soupeře. „Dovnitř jsme se dostávali krkolomně nebo vůbec. Podpora zezadu nebyla, scházela nám přihrávka. Zápasy se ale rozhodují uvnitř pokutového území, ne kolem něj," připomněl Cyroň.

Když domácí zahodili několik šancí a stav byl pořád jen 1:0, vycítili Stonavští šanci na body. V 71. minutě se trefil Feber a srovnal. Stonava pak přitlačila, ale po chybě Sochory inkasovala znovu. „Nedaří se, ale musíme to už někde zlomit a já pevně věřím, že to bude v derby s Albrechticemi," poznamenal předseda SK Stonava Jiří Frait.

Podle informací Deníku se pod trenérem Čermákem nejen třese trenérská židle, ale spíš už křupla… Hráči potřebují před sousedským derby nový impulz.

Sokol Hrabová – SK Stonava 2:1 (1:0)

Branky: 77. Bahr – 10. vlastní Graňák, 71. Feber. Rozhodčí: Moravec – Pasterčák, Migota. ŽK: 2:2. Diváci: 62.

Stonava: Ciasnocha – Kluz (71. Skřížovský), Sochora, Graňák, Hančín – Feber, Dittrich, Kisel, Piecha – Frait, Juroszek. Trenér: Josef Čermák.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.