„Nedaří se nám. Jak na jaře, tak loni na podzim jsme sice také ztráceli, ale vždy jsme měli nějakou sérii výher nebo aspoň bodovou sérii. To je nyní hlavní rozdíl, proč se nám nedaří proniknout do vrchní části tabulky, kam bychom měli skladbou kádru i výkonnostně patřit," připustil asistent petrovického trenéra Špičky Pavel Bernatík.

Domácí odehráli s Hanáky vyrovnanou partii, ale nebyli tak fotbaloví jako na jaře. „Byl to klasický remízový zápas. Ani jednomu se moc nedařilo, akorát, že soupeř dal gól, který ho pak povzbudil. Asi jako nás v Šumperku. Jinak hrály oba týmy poměrně slabě, nebyl to dobrý fotbal. Byli jsme v křeči," uznal Bernatík.

Lokomotiva Petrovice – FK Nové Sady 0:1 (0:0)

Branka: 68. Kopp. Rozhodčí: Popelák – Buček, Zavřel. ŽK: 3:3. Diváci: 75.

Petrovice: Pacanovský – Leibl (71. Paduch), Gill, Moskál, Bajzáth – Klimas (58. Miko), Lukan (46. Urban), Škuta, Hoffmann, Puškáč – Hanusek. Trenér: Martin Špička.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.