„Od začátku to nebylo nic moc a ve druhé půli jsme byli doslova hrozní. Soupeř zaslouženě srovnal a my můžeme být rádi, že nakonec máme aspoň ten bod. Hranice byly nebezpečnější," hlásil po zápase rozmrzele trenér indiánů Miroslav Matušovič.

Po solidním představení ve Slavičíně domácí fandové čekali, že domácí potvrdí proti Hranicím vzestup formy. To se v první půli také ukazovalo, byť i zde se našly v kombinaci Havířova vady na kráse. Ale domácí aspoň vedli a měli další dvě šance.

Po změně stran už se zajímavé možnosti počítaly jen před domácí brankou. Hranice nastřelily břevno, pak tyč a nakonec srovnaly. „Bylo to takové čekání na smrt. Nebyli jsme aktivní, byli jsme naopak zalezlí a jen čekali, co bude. A dočkali jsme se vyrovnání, samozřejmě po standardce, po kterých permanentně inkasujeme," mávl rukou nespokojený Matušovič.

„Naše malá, spíš bych řekl žádná, aktivita způsobila, že se soupeř dostal do hry, opanoval hřiště a nakonec nás také potrestal. Snad to bude příště lepší," vyjádřil naději kouč Havířova.

MFK Havířov – SK Hranice 1:1 (1:0)

Branky: 17. Trmal – 72. Kundrát. Rozhodčí: Kondler. ŽK: 4:1. Diváci: 250.

Havířov: Směták – Večeřa, Hottek, Michalčák (43. Babič), Skoupý – Omasta, Förster (82. Pištěk), Cenek, Wojnar, Klejnot (75. Valový) – Trmal. Trenér: Miroslav Matušovič.

Další zápas hraje Havířov v neděli v Lískovci.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.