Karviná potvrdila roli favorita a už v prvním poločase si vytvořila čtyřgólový náskok. Domácím se po přestávce podařilo dotáhnout na rozdíl jediné branky, vyrovnat však nedokázali. Slezané znovu odskočili a nakonec si došli pro jasné vítězství. V první půli se také jiskřilo. A to na obou stranách. Ve 4. minutě viděl červenou kartu hostující Solák, v 11. minutě ho napodobil domácí Kukulovski.

„Po prohře s Plzní jsme se potřebovali zvednout, navíc jsme hráli bez vyloučeného Soláka, jsou to pro nás velmi cenné body. Tento zápas nám určitě pomůže, hlavně v hlavách," řekl pro klubový web trenér Baníku Michal Brůna, který chválil brankáře Petra Mokroše. „Mám radost, že se probral v pravý čas. Svým zatím nejlepším výkonem sezony byl rozhodujícím faktorem naší výhry," dodal Michal Brůna.

Předehrávka 21. kola extraligy (středa 7. 2. 2024):

SKKP Handball Brno – HCB Karviná 22:30 (7:11)

Nejvíce branek: Zahradníček 6, Vukićevič 5/3, Bosák a Čorič po 4 – Patzel 7, Harabiš 6/2, Skalický 4. Rozhodčí: Šlezingr, Špunar. Sedmimetrové hody: 5/3 – 2/2. Vyloučení: 4:4. ČK: 11. Kukulovski – 4. Solák. Diváci: 505.