Tomáš Chabada pomocí videí systematicky připravuje na přijímací zkoušky z matematiky na střední školy každého, kdo o to stojí. Jeho videa jsou pro všechny volně dostupná na Youtube. 

„V dnešním videu si vysvětlíme, co je to absolutní hodnota, opačné číslo a jak se počítá se zápornými čísly," uvádí následující díl youtuber. 

Přijímací zkoušky na střední školy - Absolutní hodnota, záporná čísla: 

Zdroj: Youtube

„Na přijímačky se opravdu soustřeďte. Volno, pohodu a klídek si pak dejte k maturitě, až na té střední budete studium končit. Maturitu myslím lidi zbytečně hrotí, ale věnovat se přípravě na přijímačky je fakt docela vhodné,“ vybízí Tomáš Chabada děti ve videu, kde radí, jak se připravovat.

Největší pochvala? Reakce sledujících 

Největší pochvalou pro youtubera Chabadu jsou pak jistě reakce lidí v komentářích pod jeho videi.

„Rád vidím, že pokračuješ s tím, co mně a mnoha dalším pomohlo dostat se na gymnázium,“ píše například sledující s přezdívkou Makroo. A velmi pochvalně se vyjadřuje i Emma Kuncová: „Dík moc, tvoje videa mi fakt dost pomáhají. Když nemám motivaci se učit, zapnu si ho a pochopím to.“

Na přijímací zkoušky z matematiky se můžete připravit pomocí videí Tomáše Chabady.
Přijímačky z matematiky: Jak na počítání pod sebou? Vyzkoušejte speciální video

„Jednotná přijímací zkouška pro čtyřleté obory a obory nástavbového studia se v řádném termínu uskuteční 13. a 14. dubna 2023. Jednotnou přijímací zkoušku do oborů víceletých gymnázií budou uchazeči konat 17. a 18. dubna 2023. Náhradní termín pro všechny obory vzdělání byla stanoven na dny 10. a 11. května 2023,“ uvádí web Cermatu.