Když už se Karvinští konečně pořádně rozstřílí a potřetí v sezoně zaznamenají pět gólů v zápase (předtím Blansko a Hodonín), tak jich zase inkasují tolik, že to na výhru stejně nestačí. Jako v neděli se Šternberkem.

Šance Karviné na udržení v soutěži se po sobotní výhře předposlední Kroměříže posunuly do oblasti čiré science fiction. Proto také na karvinský zimní stadion dorazilo jen pár desítek věrných fandů. Ti viděli rychlý nástup hostů, kteří už ve 2. minutě vedli, ale domácí otočili na 2:1.

Karviná v okleštěné sestavě nadále bojovala, ale důraz a nápaditost v ofenzivě „vyvažovaly“ hrubky v obraně. Za stavu 5:5 pak rozhodčí neuznal nejspíše regulérní gól domácích, a to Karvinou položilo. Zkušený protivník obrátil skóre ve svůj prospěch a poslal Karvinou zpět do krajského přeboru.

Branky a nahrávky: 9. Opravil (Zakuťanský), 11. Mléko (Dušek), 26. Opravil (Vavrečka), 40. Zakuťanský (Sabela), 55. Opravil (Zakuťanský) – 2. Šimo, 19. Vích (Kohút), 23. Trunda (Hruška), 40. Kohút, 42. Vích (Hruška), 59. Juraj (Hrbatý), 60. Šimo.

Karviná: Volf – Augusta, Matejka, Vavrečka, Raška, Milch, Kytka, Wachtarczyk – Fiala, Mléko, Dušek – Zakuťanský, Sabela, Opravil – Vaštík, Hublík, Kasalík. Trenér: Josef Halouzka.


Více informací si přečtete v novinové nebo elektronické podobě Deníku.