TJ Horní Benešov – SK Karviná 3:2 (0:0, 3:1, 0:1)

Karvinští hokejisté nepodali na ledě obávaného protivníka zrovna optimální výkon a po zásluze prohráli. Domácí, kteří hráli na hranici pravidel, favoritovi soutěže nic nedarovali. Občas však hráli dost záludně a nefér.

Bohužel borci SK se nečisté hře domácích přizpůsobili, což plně vyhovovalo Hornobenešovským. V utkání bylo vyloučeno na každé straně 18 hráčů!
O vítězství Benešova rozhodla druhá část hry, kdy hosté během posledních tří minut druhé třetiny inkasovali dva góly a pak se celou třetí třetinu marně snažili o korekci. Ta přišla až v 57. minutě, ale na vyrovnání už Karvinští nedosáhli.

Branky a nahrávky: 29. Kašpar (Fraš), 37. Wolf, 40. Toma (Wolf) – 32. Kuneta (Zaoral), 57. Zakuťanský (Kubala).

Karviná: Maslonka – Kytka, Slowik, Kubala, Tluszcik, T. Zemánek, Milch, Suszka, T. Vaštík – Sabela, Luka, Zakuťanský – Kravčík, D. Vaštík, Rosůlek – Hublík, Král, Varga – Kuneta, Zaoral. Trenéři: Pavel Zemánek a Petr Vaštík.

Další výsledky: Frýdek-Místek – Krnov 5:4, Kopřivnice – Studénka 5:1, Rožnov p. R. volno.

Další zápas hraje Karviná v sobotu od 17 hodin s Kopřivnicí.