HC HAVÍŘOV
Junioři:
HC Havířov – Geus Okna Kladno 3:4 sn
Branky a nahrávky: Říčka (Klimša, Haas), Klimša (Hanousek), Kopel (Hanousek)
Junioři: HC Havířov – BT Liberec 5:4 sn
Branky a nahrávky: Videlka (Křivohlávek, Jindřich), Haas (Klimša, Říčka), Matějček (Bartoš, Chaloupka), Říčka (Haas), sam. nájezd Hanousek
Starší dorostenci: VCES Hradec Králové – HC Havířov 6:0
Mladší dorostenci: HC Havířov – VHK Vsetín 5:2
Branky a nahrávky: Vyčesaný (Václavík, Pastrňák), Pastrňák (Vyčesaný, Václavík), Kotala (Pastrňák, Kozaczka), Gráca (Churý), 54. Vyčesaný (Bureš, Pastrňák)
8. třída: Oceláři Třinec – HC Havířov 3:4
Branky a nahrávky: Kurovský (E. Polak, Fejko), Kotala (Pastrňák), Pastrňák (Čadílek), Pastrňák (Bahounek, Kotala)
7. třída: Oceláři Třinec – HC Havířov 3:2
Branky a nahrávky: Puffer (R. Polak), 37. R. Polak (Gajdoš)
4. třída: HC Havířov – HK Nový Jičín 2:2
Branky: Potočný 2

SK KARVINÁ
Starší dorostenci:
HC Frýdek-Místek – SK Karviná 3:1
Branka: Putniorz
8. třída: SK Karviná – Mora Olomouc 1:11
Branka a nahrávka: Svitek (Seroiszka)
8. třída: HC Kopřivnice – SK Karviná 4:8
Branky a nahrávky: Zawila 2, J. Orság 2, Matusik 2, Pořízek, Baďura (J. Orság 2, Svitek 2, Baďura, Kurowski, Seroiszka, Pořízek)
7. třída: SK Karviná – Mora Olomouc 2:8
Branky a nahrávka: Škorpík 2 (Kania)
7. třída: HC Kopřivnice – SK Karviná 4:3
Branky a nahrávky: Škorpík, Vavrečka, Cihlář (Vlček, Wróbel)
6. třída: Mora Olomouc – SK Karviná 5:3
Branky a nahrávky: Jarosz 2 (Cihlář 2), Cihlář
6. třída: SK Karviná – HC Kopřivnice 2:9
Branky: Jarosz, Kaleta
5. třída: Mora Olomouc – SK Karviná 4:1
Branka a nahrávka: Juhász (Svoboda)
5. třída: SK Karviná – HC Kopřivnice 2:6
Branky a nahrávky: Tvrdík (Kot), Klíma (Svoboda)

HC ORLOVÁ
7. třída:
Mora Olomouc – HC Orlová 5:1
Branka: Viciaň
5. třída: HC Orlová – Slezan Opava 1:5
Branka: D. Klus
4. třída: HC Orlová – Slezan Opava 1:16
Branka: Piš
3. třída: HC Orlová – Slezan Opava 2:13
Branky: R. Urban, Švec
3. třída: HC Orlová B – Slezan Opava 2:23
Branky: Špacír 2