AZ Havířov – Plus Oil Karviná 4:3 (2:0, 1:2, 1:1)

Domácí do zápasu vlétli jako uragán a vytvořili si dvougólový náskok. Karvinští postupně hru vyrovnali a ve druhé a třetí třetině byli lepším týmem, takže zaslouženě snížili. Očekávaný tlak hostů se v závěrečné části nedostavil. V 52. minutě sice nedal v oslabení domácí Sztefek trestné střílení, ale Maruna opět posílil naděje na výhru. Karvinští dokázali v závěru korigovat a při power play, umocněném přesilovkou, sahali po vyrovnání. Havířovští ale i s notnou dávkou štěstí výhru nepustili a užili si před rekordní návštěvou tradiční ovace.

Branky a nahrávky.: 2. Stránský (Krisl), 9. Stránský (Potočný). 33. Daneček J. ml., 56. Maruna (Zientek L.) – 25. Ivan (Luka), 35. Studený (Ivan ), 59. Luka (Samiec, Galvas). Rozhodčí: Šedinka – Bojda, Mikler, vyloučení: 11:12, navíc Štefanka (KA) 10+10, využití: 1:1, oslabení: 1:0, diváci: 3905.

Havířov: Vrba - Machálek, Krisl, Vydra, Rimmel, Prokop, Balčík, Zientek L., Zientek M. – Klimša, Najdek, Maruna – Stránský, Potočný, Kraft – Daneček, Říčka, Sztefek – Pechanec, Brezani, Pavlas. Trenér Jan Daneček.

Karviná: Iláš – Javín, Sznapka, Štefanka, Hegegy, Galvas, Urbánek, Tomis, Urbánek, Roupec – Mikšan, Moravec, Novák – Luka, Ivan, Studený – Holuša, Blatoň, Samiec – Ciupa, Rosůlek, Škatula. Trenér Aleš Flašar.