Baník Albrechtice – Pražmo Raškovice 4:1 (1:1)

Domácí se vrhli od úvodního hvizdu do útoku a z tlaku vytěžili v 9. minutě vedoucí branku, když povedenou akci zakončil pohotový Hruška. Albrechtičtí ovládli hřiště, ale další šance zahodili. Po půlhodině hry předvedli první kloudnou akci i hosté a Škola hlavou vyrovnal na 1:1. Tato ojedinělá akce domácí hráče úplně rozhodila. Jejich pohoda a převaha se rázem zcela vytratily, takže se hra vyrovnala.

„Do 30. minuty hosté neměli vůbec nic. Když vyrovnali, tak jsme značně znervózněli a dostali se do křeče, takže se už hrála spíš pouze kopaná,” řekl albrechtický trenér Jiří Klimsza.

Ve druhé části pokračovali domácí dlouho v nevýrazném výkonu. Na nohy je postavil gól veterána Goje z 62. minuty. Když o pět minut později zvýšil Čerešňa na 3:1, opanovali Albrechtičtí opět hru a kráčeli za jednoznačnou výhrou, kterou zvýraznil v závěru čtvrtým gólem Wojtyna.

„Na začátku druhé půle jsme hráli nadále špatně a zlepšili se až po dvou rychlých gólech. Konečně jsme vyhráli vyšším brankovým rozdílem a spravili si trochu skóre. Bylo to dobré rozloučení s podzimní částí,” řekl dále Klimsza, který byl s podzimem spokojený.

„Na začátku jsme ztráceli body s týmy, se kterými se to čekalo. V závěru jsme naopak měli bodovat, což se také povedlo, takže se vlastně naplnilo naše očekávání. Na druhou stranu nás musejí mrzet zbytečné ztráty, protože vedoucí tým má jen o šest bodů víc,” připomněl správně Klimsza.

Branky: 9. Hruška, 67. Goj, 72. Čerešňa, 88. Wojtyna – 30. Škola. Rozhodčí: Šnek, žluté karty: 2:2, červená karta: 76. Dorozlo (A.), diváci: 150.

Albrechtice: Jaček – Neuman, A. Věčorek, Korzeniowski, Vágner – Čerešňa (86. Kodenko), Hruška, Dorozlo, Novák – Opustil (63. Wojtyna), Goj (77. Papcún). Trenér: Jiří Klimsza.