„Opakuje se to pořád dokola. Slibný výkon střídá špatný, přičemž naše chyby jsou jako vypálené na disku a nejdou smazat. Je to jako kolovrátek, fauly, tresty, inkasované góly,“ nemohl být spokojen s bodovým vystoupením svého týmu trenér Zdeněk Hořák.

Elba Ústí n. L. – Intevo Karviná 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Z dvojutkání v Ústí a Mostě mrzí Karvinské jednoznačně více ztráta bodů na hřišti ústecké Elby, kterou doma dokázali porazit. „Tady jsme byli bodům opravdu blízko. Zápas rozhodly dvě naše chyby, řekl bych přímo stupidní, protože na buly šel člověk, co buly v životě nehrál, samozřejmě jej prohrál a po nastřeleném míčku druhý náš hráč, nebudu jmenovat, místo aby šel do balonku, tak už potřetí v zápase šel do protihráče, souboj nezvládl a z akce jsme dostali rozhodující gól,“ popsal klíčovou situaci trenér mužstva.

Branky a nahrávky: 30. Štěpánek (Kváš, Prášek), 45. Prášek (Langthaler,Kváš). Rozhodčí: Touš, Kokoška, vyloučení: 5:5, bez využití, diváci: 58.

Pento Most – Intevo Karviná 12:1 (3:0, 6:1, 3:0)

Mostečtí byli na zápas maximálně nažhaveni. Dle jejich soudu je totiž v Karviné „porazili“ rozhodčí, tak si chtěli asi patřičně zchladit žáhu. Karviná jim k bodům dopomohla svou nedisciplinovaností. Hned na začátku utkání usedl na trestnou lavici Zaremba, domácí dali z přesilovky šťastný gól a rozpoutali ve své kryté hale střelnici.

„Scházejí nám zkušenosti. Nejzkušenější bek Tomiczek je stále v trestu, už víc než třetinu podzimu, a v obraně máme samé mladé kluky. Takhle se hrát nedá,“ podotkl nejzkušenější hráč mužstva Martin Kurz.

Branky a nahrávky: 2. Procházka (Senft, Koudelka), 5. Hulín (Bruštík), 15. Bruštík (Hulín), 16. Zahradník (Božek), 17. Procházka (Zahradník), 22. Kypet (Bruštík), 25. Procházka (Koudelka, Richter), 25. Hulín, 27. Voženílek (Koudelka, Procházka), 31. Richter (Kypet), 33. Málek (Čížek, Koudelka), 36. Kypet (Richter) – 25. Dittmann (Pilch). Rozhodčí: Černý, Gráca, vyloučení: 3:9, využití: 5:1, diváci: 20.

Karviná: D. Vašek (16. Barát) – M. Vašek, Zaremba, A. Pilch, V. Pilch – Kurz, Konečný, Barnošák – Pietrasz, Řehůřek, L. Kubica – Ditmann, Liboska, M. Kubica.

#flash|https://g.denik.cz/73/83/denik_tisk.swf|500|115|denik_tisk#