Hosté měli velmi dobrý nástup do utkání, když se po pár sekundách trefil Sztefek. Střelec Hruška sice srovnal, ale vedení vrátil na havířovské hole Hudeček a AZ už jej nepustil.

Slávisté měli sice střeleckou převahu, ale nevycházely jim ani přesilovky. Havířov svědomitě bránil, brankář Laco byl vynikající a už žádný puk za svá záda nepropustil.

Po chybě sešívaných na modré čáře naopak Okál vsítil třetí branku, a to soupeře zlomilo. Výborný Hudeček pak výhru Havířova potvrdil.

„Jsou to velmi cenné body. Dnes musím pochválit celý tým za výbornou práci, hlavně v obraně. Slavia je kvalitní mužstvo, bylo vidět, že má optickou převahu, ale chlapci se vypjali opravdu k výbornému výkonu," byl rád za tři venkovní body trenér Havířova Štefan Mikeš.

Slavia Praha – AZ Havířov 1:4 (1:2, 0:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 3. D. Hruška (Mikulík) – 1. Sztefek (Mazanec, Hudeček), 11. Hudeček (Sztefek, Krisl), 44. Okál, 57. Hudeček (Kotala). Rozhodčí: Kubičík – Kotlík, Zídek. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Diváci: 1605.

Havířov: Laco – Ledňák, Peslar, Mazanec, Punčochář, Graca, Krisl – Kanko, Kalus, Sztefek, Štumpf, Maliník, Kotala, Bednář, Gřeš, Sedláček, Okál, Hudeček.