Soupeř je atraktivní – Vsetín, začíná se v 18 hodin, ale diváci mohou na havířovský zimák, respektive před něj, zavítat už tři hodiny před utkáním, protože je pro ně nachystána spousta atrakcí

„Připravili jsme pro naše fanoušky a jejich děti před Štědrým dnem takový předvánoční program, kdy budou moci naši diváci, ale i ti nehokejoví, nasát vánoční atmosféru,“ poznamenal marketingový manažer havířovského klubu Martin Kučera.

Vánoční městečko provoněné punčem, medovinou a speciálním občerstvením bude za doprovodu koled bavit lidi už tři hodiny před utkáním, protože partneři havířovského hokeje si zde připravili stánky se spoustou zajímavých aktivit a doprovodných soutěží. Bohatý program pro rodiny s dětmi bude složen z rozdávání placek, soutěže o nejlepší stromečkovou masku, fotokoutku, soutěže v držení tupláku, ochutnávky pivních speciálů nebo stromečkového bruslení.

Celá akce proběhne pod záštitou primátorky města Jany Feberové, která také vhodí úvodní buly zápasu.

„Pro děti bude před zimákem připraven sníh z rolby, mohou si zakoulovat,“ doplnil Kučera.

Všechny děti pak obdrží při vstupu na stadion malý dárek od klubu, pro prvních pět stovek dospělých je připravena kniha badmintonisty Petra Koukala „Jsem“, kterou věnovala firma Residomo.

Před samotným zápasem ještě proběhne vyvěšování dresu havířovské legendy Rudolfa Kleszcze, který byl v roce 2012 uveden do klubové síně slávy.

„Zajímavé aktivity máme pro fanoušky připravené i v přestávkách mezi třetinami, kdy proběhne na ledě zorbing a zápas naší mládeže. Nakonec vyhodnotíme ještě celoprosincový adventní hokejový kalendář, kdy budou vyhlášeny nejhezčí masky, a před zápasem bude předán šek od hokejového klubu na podporu činnosti organizace ADAM - autisté a my,“ zakončil Kučera.