SK KADAŇ - HC HAVÍŘOV PANTHERS 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)

V Kadani nezačali Havířované vůbec dobře. Už v 6. minutě využili domácí přesilovku a díky gólu Deflera se ujali vedení 1:0. Odpověď havířovských hokejistů byla tentokrát rázná. V 10. minutě vyrovnal Daneček. O minutu později navíc potrestal chybu gólmana Hanuliaka, který v Havířově působil v juniorském týmu, Velecký a Panteři šli do vedení. Ve druhé části přidal Varga třetí gól v přesilovce a celkový úspěch hostů dostal konkrétnější podobu. Domácí pak dostali šanci ke snížení v několika početních výhodách. Hosté všechny přečkali, když se několikrát vyznamenal brankář Valent. Jelikož sami zahodili několik šancí, stav se ve druhé části nezměnil. Závěrečné dějství začali havířovští hráči skvěle. Povedenou kombinaci prvního útoku zakončil Mikšan a hosty hřál rázem luxusní tříbrankový náskok. Ten s přehledem hlídali až do konce zápasu. V samotném závěru Kadaň zásluhou Chyby kosmeticky upravila skóre na 2:4. Výhra Panterů byla zcela zasloužená.

Branky a nahrávky: 6. Derfler (Duba), 59. Chyba (Vrtek, Kadlec) – 10. Daneček (Haas, Staněk), 11. Velecký (Huhto, Seman), 25. Varga (Sochorek, Daneček), 41. Mikšan (Škoda, Zdráhal).

Rozhodčí: Jebavý – Rozlílek, Sichrovský, vyloučení 7:9, využití 1:2, v oslabení 0:0, diváků: 450

HC Havířov Panthers: Valent – Prokop, Klimeš, Lašek, Huhto, Staněk, Varga, Peštuka – Škoda, Zdráhal, Mikšan, Hulva, Velecký, Seman, Daneček, Sochorek, Haas.

Trenér: Alois Chlustina.

Dnes mohou havířovští hokejisté potvrdit zlepšenou formu v domácím zápase s Havlíčkovým Brodem. Rebelové v dosavadním průběhu sezony nasbírali pouze o jeden bod méně než Panteři, takže se dá očekávat vyrovnaný souboj.