Havířovu se stala osudná první třetina, v níž nabrala čtyřbrankové manko. O dva góly prohrávala už po čtyřiceti vteřinách, kdy se trefili Veber a Hovorka. AZ na začátku druhé třetiny dvakrát udeřil, kdy se prosadili Křemen a Dostálek, to však bylo ze strany hostí vše.

35. kolo Chance ligy (sobota 8. 1. 2022):

Slavia Praha – AZ Havířov 4:2 (4:0, 0:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 1. Veber (Kružík), 1. Mikuláš Hovorka (T. Duda, P. Machač), 10. Jaroslav Brož (P. Machač), 12. Kružík (T. Knotek, P. Kafka) – 23. Křemen (Tjurin, Lytvynov), 24. Dostálek (Hudeček, J. Doktor). Rozhodčí: Wagner, Bejček – Coubal, Kokrment. Vyloučení: 4:4. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 815.

Sestava Havířova: Lukáš – Kadeřávek, M. Hlaváč, Korím, E. H. Jansons, G. Jansons, Lytvynov – J. Doktor, Hudeček, Dostálek – J. Žolobov, Maruna, L. Bednář – Křemen, Hotěk, Tjurin – Damašek. Trenér: Potěšil.