Havířov Panthers – KLH Chomutov 2:3 PP (0:0,1:1,1:1,0:1)
Diváci viděli v Havířově poměrně svižný a dobrý hokej. Do vedení se dostali v polovině zápasu Panteři po parádní střele Kolarze. Jenže Chomutovu pak stačilo počkat si na dvě chyby obrany a skóre otočil. Zvlášť oři druhé brance se museli domácí beci hodně červenat. Vyrovnat se podařilo Kotáskovi, který skóroval při přesilovce čtyři na tři. Hosté mohli po vyloučení Valy odpovědět stejnou mincí v nastavení, ale gól dali přesně v době, když se havířovský kapitán vrátil na led.
„Remíza byla asi zasloužená. Proti soupeři jako je Chomutov nemůžeme udělat takové chyby, protože jsou nekompromisně potrestány,“ řekl po utkání manažer Panterů Marek Novotný.
Branky a nahrávky: 30. Kolarz (Brynecký, Sikora), 56. Kotásek (Piecha, Pavelek) – 36. Jeslínek (Hašek, Skořepa), 45. Mikšovic (Pulpán, Trefný), 63. Bombic (Pulpán, Mikšovic).
Rozhodčí: Přikryl – Novák, Klein, vyloučení 3:3, využití 1:1, v oslabení 0:0, diváků: 536.
Havířov: Valent – Štefanka, Hegegy, Evan, Lašek, Kolarz, Klimeš, Novák – Seman, Vala, Kotásek, Pavelek, Piecha, Přeučil, Sikora, Brynecký, Velecký, Haas, Maruna, Říčka
Chomutov: Lundell – Pulpán, Grof, Trefný, Všetečka, Ťupa, Bombic, Nikolov – Hlinka, Eiselt, Skořepa, Míka, Mikšovic, Domin, Jíra, Hašek, Malát, Jeslínek, Tauš, Fábry.