„Z naší strany mnohem lepší výkon, než ve Vyškově. Celkově měl ten zápas dobrou kvalitu, byly tam emoce a myslím si, že jsme solidně bránili a vrátili jsme se k dobrému střednímu pásmu a důrazné hře,“ řekl na úvod trenér Havířova Jiří Raszka.

„Připravili jsme si nějaké šance, ale bohužel jsme nebyli více produktivní. Za stavu 2:1 jsme měli dvě velké šance na to odskočit a ten zápas ukončit, ale bohužel jsme je neproměnili a dostali jsme 20 vteřin před koncem gól,“ vykládal kouč AZetu.

„V prodloužení jsme měli opět dvě velké příležitosti, pak jsme dostali nešťastný gól, ale to už k tomu patří. Předvedli jsme mnohem lepší výkon. Stoprocentně dobře se nachystáme na neděli a pojedeme vrátit sérii do Havířova,“ dodal Jiří Raszka.

II. liga – 2. čtvrtfinále play-off (sobota 25. 3. 2023):

AZ Havířov – Vyškov 2:3 v prodl. (1:1, 1:0, 0:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 14. Kratochvil (Mrva, Dudáš), 27. Tvrdý (Kunc, Mrva) – 17. Vašíček (Sebera, Mikulík), 60. Komínek (Studený, Žižka), 68. Hohl (Vašíček, Sebera). Rozhodčí: Grygera, Rapák – Bubela, Čelechovský. Vyloučení: 6:11, navíc Dudáš (Havířov) 5 minut a do konce. Využití: 1:2. Diváci: 1107. Stav série: 0:2.

AZ Havířov: Štipčák – Dudáš, Mrowiec, Kunc, Kuboš, Hudec, Kolarz, Ščurek – Mrva, Spratek, Kratochvil – Apolenář, Ćmiel, Pawliczek – Tvrdý, Haas, Pastor – Middleton, Pavlík, Havlík. Trenér: Raszka.