„Hokej je hra chyb a ty soupeř potrestal. Prostějov má velké hráče s tahem do brány. Našim klukům ale nemám až tak co vytknout,“ začal hodnotit duel kouč Havířova Jiří Režnar.

„První třetinu jsme fungovali jednoduchým hokejem, nechtěli jsme nic vymýšlet. Deset minut před koncem jsme dali na 3:2 a vypadalo to nadějně,“ pokračoval Režnar.

„Normálně si na rozhodčí nestěžuji, ale když jsme chtěli střídat, byla posunutá branka, akorát soupeřem a my jsme dostali gól na 3:3. Vzápětí přišla nešťastná teč a už jsme nezareagovali,“ litoval Jiří Režnar.

Fotbalisté Karviné vyhráli zápas 3. kola MOL Cupu s Chrudimí 1:0. Na archivním snímku v zeleném karvinský útočník Kacper Zych (číslo 28), který duel ve 45. minutě rozhodl.
MOL Cup: Karviná je v osmifinále, druholigovou Chrudim srazil Polák Zych

4. kolo první hokejové ligy (středa 22. 9. 2021):

AZ Havířov – Prostějov 3:4 (1:0, 1:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 18. Pechanec (Paś, L. Bednář), 39. Dostálek (Hudeček, Chroboček), 50. Mrowiec (Maruna) – 26. J. Kloz (Husák, Švec), 32. M. Novák (J. Kloz, Husák), 52. P. Beránek (Klimíček, Husák), 53. Babka (Krejčí, T. Jáchym). Rozhodčí: Koziol, Cabák – Hanzlík, Otáhal. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. Diváci: 823.

Havířov: Štipčák – Kočí, Valenta, Rašner, Chroboček, M. Hlaváč, Lytvynov, Mrowiec – Dostálek, Hudeček, J. Doktor – Paś, Pechanec, L. Bednář – Becher, Maruna, Mrva – D. Pastor, Damašek, Kabelka. Trenér: Režnar.