KLH Chomutov – HC Havířov 7:5 (1:3, 3:1, 3:1)

Stejně jako proti Mostu otevřel skóre Mikšan, vzápětí se v přesilovce prosadil Sochorek – 0:2. Šokovaní domácí inkasovali ještě jednou a pouze korekce Jíry jim nevzala naději. Do druhé části vstoupili domácí s odhodláním co nejdříve smazat náskok Panterů a s plněním svého cíle začali ve 24. minutě v přesilovce. Boušek z pravého kruhu prostřelil Novotného – 2:3.

Vyrovnání přišlo záhy z hole Malinského. Hosté si po tomto gólu vybrali oddechový čas, ale místo uklidnění předvedl ostrý zákrok hostující Varga, byl vyloučen na 5 minut + do konce utkání a Severočeši další přesilovku využili k obratu. Do poloprázdné brány skóroval opět Boušek – 4:3. Jenže i hosté dokázali využít přesilovku. K odraženému kotouči se dostal Klimeš a střelou nad lapačku nedal gólmanu Horčičkovi šanci – 4:4. Do třetí třetiny vstoupili domácí stejně jako do té druhé. Mikšovic se brzy trefil v přesilové hře – 5:4.

Ve 48. minutě prostřelil Heinisch ze střední vzdálenosti Novotného pošesté a když po něm procedil skrz Novotného betony puk do sítě znovu Mikšovic, bylo o výsledku prakticky rozhodnuto. Teprve ke konci zápasu měli Havířovští možnost ke zkorigování pro ně nepříznivého stavu. Dostali čtyřikrát výhodu přesilové hry, z toho dvakrát 5 na 3, ale dokázali využít až tu poslední. Pár vteřin před koncem dostal na modré čáře přihrávku od Mikšana Sochorek a propálil vše, co mu stálo v cestě – 7:5.

Branky: 24. a 31. Boušek, 43. a 51. Mikšovic, 18. Jíra, 48. Heinisch, 28. Polodna – 15. a 60. Sochorek, 5. Mikšan, 17. Rozum, 36. Škoda.