HC Havířov Panthers – Rebel H. Brod 2:3 pp (1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Panteři začali skvěle. Už ve 2. minutě využili přesilovku čtyři na tři a po střele Klimeše se ujali vedení. Rebelové se představili vdobrém světle a po několika slibných šancích se dočkali ve 12. minutě po trefě Borovanského vyrovnání. Domácím vyšel také vstup do druhé části a Havlíčkův Brod musel opět dotahovat. Dobře bránící a hrající hosté se podruhé prosadili dokonce voslabení.
Havířovští beci se zapomněli vrátit a přečíslení zakončil bez problémů Malát – 2:2. A pro Pantery mohlo být ještě hůř. Dvojnásobnou přesilovku hráli Havířované vzávěru druhé třetiny tragicky a na Valenta se hnala hned osamocená dvojice hráčů. Situaci zachránil na poslední chvíli vracející se Zdráhal.
Závěrečná část se hrála oboustranně opatrně, takže nebylo divu, že zápas dospěl do prodloužení. To se hrálo jen 91 sekund a o úspěchu hostů rozhodl Borovanský.
Branky a nahrávky:2. Klimeš (Szakál),21. Škoda (Strapáč, Zdráhal) – 12. Borovanský (Čermák), 29. Malát (Kubeš, Procházka), 62. Borovanský (Čermák). Vyloučení 7:7, využití 1:0, voslabení 0:1, diváků 1215, rozhodčí: Šír – Novák, Škach. Stav série 0:1.
Havířov: Valent – Szakál, Klimeš, Novák, Varga, Peštuka, Huhto, Lašek – Strapáč, Škoda, Zdráhal, Rozum, Bokroš, Sochorek, Seman, Daneček, Velecký, Sikora, Giesel, Hulva, Říčka.
Havlíčkův Brod: Neruda– Borůvka, Pavlík, Jelínek, Soldán, Procházka, Šulc, Vyhlídal, Borovanský – Čermák, Dušátko, Endál, Hodek, Kraučuk, Jelínek, Kubeš, Malát, Ondráček, Třetina, Varga, Stromko.