Havířov Panthers – Benátky n/J 0:5 (0:2,0:2,0:1)
Junioři v dresu Panterů se snažili, ale na vyhranější celek Benátek neměli nárok. Ve druhé části si domácí vytvořili i několik stoprocentních šancí, ale ty spálili a hosté je potom jednoduše potrestali a dokráčeli k jednoznačné výhře.

„Přes porážku jsme na kluky doslova hrdý. Mladí kluci ukázali, že jsou velmi perspektivní, když jsme hráli nejen s juniory, ale i dorostenci. Sestavu jsme skládali po telefonech na poslední chvíli a klukům musíme poděkovat, s jakou ochotou se na zápas dostavili a s jakou chutí a snahou zápas odehráli. Velká škoda, že se nám nepodařilo dát nějaký gól, který jsme si určitě zasloužili. Ve druhé třetině jsme na to měli dostatek příležitostí.Celkově to na první ligu mužů samozřejmě být nemohlo, ale všichni si za předvedený výkon zaslouží velkou pochvalu, protože nechali na ledě vše a zanechali solidní dojem,“ řekl po zápase trenér Tomáš Potěšil. Jeho slova potvrdili i fanoušci, kteří vyprovodili mladíky do kabin děkovačkou.

Nový prezident klubu Ivo Peštuka po zápase vydal na internetových stránkách Panterů toto prohlášení: „Předem bych se chtěl omluvit všem fanouškům havířovského hokeje za situaci, která nastala při zápase s Benátkami nad Jizerou. Dnes dopoledne nám hráči oznámili, že nenastoupí k mistrovskému utkání. Důvodem je zpoždění odměny za měsíc říjen. Vedení klubu, po konzultaci s vedením ČSLH rozhodlo, že k zápasu nastoupí s hráči juniorského věku. Nastalou situaci budeme okamžitě řešit s jednatelem Havířovské hokejové společnosti Petrem Foltou. Výsledek jednání bude oznámen do soboty.“
Hráčům A týmu se toto vyjádření nepozdávalo. „To jsme přesně čekali, že vše hodí na nás. Ale když vedení říká, že jde pouze o dvanáct dní zpožděná výplata, tak proč neřekne i to o prémiích. Ty totiž některým hráčům dluží i rok a nesplněna i řada dalších věcí,“ řekli hokejisté, když se zpráva o zpoždění výplat objevila na světelné tabuli a vyhlásil jí i hlasatel.
Čtvrteční trénink bude z mnoha pohledů asi hodně zajímavý.

Branky a nahrávky: 15. Bárta (Urban), 19. Kica (Pavlů, Skořepa), 33. Urban (Jech, Bárta), 33. Pabiška (Nevyhoštěný, Kopic), 51. Pabiška (Nevyhoštěný, Vála)
Havířov: Vošvrda – Jindřich, Rangl, Zientek, Hanousek, Skočovský, Jonáš, Šurin – Szturc, Maruna, Říčka, Křivohlávek, Haas, Protasenja, Matějček, Bartoš, Pechanec, Čaja, Mráz, Videlka.
Rozhodčí: Vágner - Goňa, Obádal, vyloučení: 10:7, využití: 0:2, v oslabení: 0:0, diváků: 679.