Hráči vedoucího celku II. ligy z Prostějova se ani pořádně nerozkoukali a už prohrávali ve 4. minutě 2:0. Z tohoto šoku se nedokázali vzpamatovat, takže do první sirény už měli domácí pětigólový náskok. Diváci začali vyvolávat desítku už v úvodní třetině a nakonec se i dočkali. Zbytek zápasu už totiž Havířovští s přehledem kontrolovali a nasázeli odevzdaným Jestřábům celkem jedenáct branek.

AZ Havířov – Jestřábi Prostějov 11:1 (5:0, 3:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 2. Kolařík (Pechanec), 4. Pechanec (Bursík), 8. Pechanec (Kolařík), 9. Prokop (Najdek), 14. J. Daneček (Sztefek), 22. Sztefek (J. Daneček, Najdek), 26. J. Daneček (Sztefek), 35. Kolařík (Krisl), 56. Najdek (J. Daneček, Sztefek), 59. Prokop (Stránský), 59. Najdek (Krisl, J.Daneček) - 39. Kryl (Kaluža). Rozhodčí: Mrkva. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 1650.

Havířov: L. Daneček – Prokop, Vydra, Krisl, Hegegy, Rimmel, Balčík, Hartmann, Graca – Sztefek, Najdek, J. Daneček, Bursík, Kolařík, Pechanec, Potočný, Pavlas, Stránský, Mráz, Putniorz. Trenér: Tomáš Potěšil.