Přitom právě zápas v Berouně měl být správným místem k odrazovému můstku za lepšími výsledky. Jenže v této sezoně tápající Medvědi potvrdili lepšící se formu a Pantery jasně přehráli.

S týmem už necestoval obránce David Galvas, jenž byl uvolněn na hostování do Šumperku. Podle vedení se jedná o první změnu v kádru vynucenou špatnými výsledky. Další se tedy dají s největší pravděpodobností brzy očekávat.

V Berouně byli domácí Medvědi od úvodních minut lepší a zaslouženě se ujali vedení 2:0.

Ve druhé třetině vzbudila největší pozornost střela Martina Podlešáka, která ve 28. minutě vylétla očividně z branky, ale branková sudí Vacková ji nezaznamenala, takže gól nebyl uznán. Podlešák si vše vynahradil v závěrečné části, kdy dvěma góly pojistil domácí výhru.

Dnes přivítají Panteři na domácím ledě nováčka z Vrchlabí. To si vede více než zdatně, když je s jednatřiceti body překvapivě na čtvrtém místě tabulky. Havířovští hokejisté tedy můžou počítat se zdatným protivníkem, který si bude chtít odvézt na sever Čech nějaké body.