Panterům nevyšla první třetina utkání

HAVÍŘOV - Domácí hokejisté vstoupili do utkání hodně vlažně. Naopak Chomutov dokázal proměnit každou svou šanci a již po první třetině se dostal do tříbrankového vedení.

3.11.2007

Ilustrační fotoFoto: Profimedia.cz

Ve druhé třetině sice domácí předvedli zlepšenou hru, ale individuální chyby při rozehrávkách dokázali chomutovští potrestat. Po druhé třetině měli hosté již čtyřbrankový náskok. Ve třetí třetině si zkušené mužstvo Chomutova hlídalo svůj náskok a postupně navyšovalo skóre.

Havířov - Chomutov 4:9 (0:3, 2:3, 2:3)

Branky: 24. Varga, 29. Daneček, 44. Škoda, 56. Bokroš - 2. Mikšovic, 13. Kostourek, 15. Chatrnúch, 26. Heinisch, 30. Bombic, 35. Charousek, 47. Freiberg, 55. Kolda, 55. Tauš. Rozhodčí: Hribík - Jureček, Pala. Vyloučení: 7:11, navíc Zdeněk - Ťupa oba 10 min. Využití: 2:2. Diváci: 910.

Výsledky - 18. kolo:

Havířov - Chomutov 4:9 (0:3, 2:3, 2:3), Jihlava - Havlíčkův Brod 3:4 (0:0, 2:1, 1:3), Kometa Brno - Vrchlabí 4:1 (1:0, 2:0, 1:1), Olomouc - Kadaň 7:5 (5:1, 2:1, 0:3), Prostějov - Beroun 4:3 po sam. nájezdech (1:0, 0:3, 2:0 - 0:0), Sareza Ostrava - Hradec Králové 2:3 po sam. nájezdech (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0), Šumperk - Mladá Boleslav 2:5 (2:4, 0:1, 0:0), Třebíč - Most 1:5 (1:3, 0:0, 0:2).

Primátor Karviné Tomáš Hanzel.

ON-LINE s Tomášem Hanzelem, primátorem Karviné a kandidátem ČSSD na poslance PČR

Havířov vynuloval Slavii

Havířov /FOTO/ – Co se v sobotu nepovedlo fotbalistům Karviné, povedlo se o dva dny později hokejistům Havířova.

Hlavní je člověka povzbudit, říkají dobrovolníci a sociální pracovníci

Každým rokem uděluje Karviná vybraným jedincům ocenění za dlouholetou práci v sociální oblasti. Své pracovníky přitom na výroční ceny nominují sami poskytovatelé, spolky a organizace, kde dotyční působí. A nejinak tomu bylo i letos.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.