V Jihlavě dokázal vychytat první nulu sezony gólman Valent. Na ledě se poprvé objevil vítkovický útočník Strapáč, který do koncepce trenéra Chlustiny okamžitě zapadl a zapsal se i jedním gólem. Po dlouhé přestávce se po zranění vrátil obránce Prokop. Ten naznačil, že by mohl splnit předsezonní očekávání a stát se oporou zadních řad. Kromě plnění obranných povinností dokáže podpořit i útok, což potvrdil dvěma asistencemi.

Naopak poslední zápas v havířovském dresu absolvoval další bek Kolarz. Ten podle dohody odehrál úvodních sedm zápasů a nyní už míří za angažmá do zámoří. Lepší loučení si asi nemohl přát. Vyhrálo se, tým neobdržel ani jeden gól a sám přispěl jedním zásahem a jednou asistencí.

Podle původního rozpisu měl Havířov hrát dnes v domácím prostředí, ale díky galakoncertu Karla Gotta a Heleny Vondráčkové si museli Panteři prohodit pořadatelství s Prostějovem. Na ledě Jestřábů hráli Havířované premiérový zápas této sezony. Čtyřikrát v utkání vedli, ale domácí dokázali pokaždé vyrovnat a o výhře Havířova rozhodly až samostatné nájezdy. Dnes se pokusí druhý celek průběžné tabulky opět zabodovat a zaútočit na vedoucí postavení Sarezy Ostrava.