HC Havířov Panthers– Jestřábi Prostějov 4:2 (2:2, 0:0,2:0)

Panteři začali sérií přesilovek, ale nevyužili ani dvojnásobnou početní výhodu a Prostějov po srovnání počtu hráčů na ledě okamžitě udeřil brankou na 0:1. Domácí rychle srovnali, ale pak si dal gólman Valent nešťastného vlastence a hosté opět vedli. Vposlední minutě první části vyrovnali Panteři zpřesilovky. Po nudné druhé třetině šli vzávěrečné části domácí díky brance Veleckého voslabení poprvé do vedení. To pojistil v55.minutě Škoda a Panteři si už výhru vzít nenechali.

Branky a nahrávky: 15.Hulva (Velecký), 20.Hulva (Staněk), 46.Velecký (Huhto), 55.Škoda (Klimeš)– 12.Vrba (Vymazal), 18.Mikšovský (Opatovský).

Vyloučení 2:8, využití 2:0, voslabení 1:0, diváků628.

Havířov: Valent– Staněk, Klimeš, Novák, Huhto, Peštuka, Varga, Lašek– Škoda, Zdráhal, Mikšan, Daneček, Seman, Sochorek, Hulva, Velecký, Maruna, Niec. Trenér Jiří Režnar.

Prostějov: Štůrala– Procházka, Višňák, Balčík, Chovan, Kumstát, Vormela– Bartoň, Kotásek, Piecha, Nakládal, Vrba, Podešva, Vymazal, Duba, Opatovský, Mikšovský, Korčák. Trenér Radek Kužílek.