Havířov Panthers– Sareza Ostrava 5:4 (4:1, 1:2, 0:1)

Panteři lepší vstup do zápasu už dlouho nepamatují. Ve 12.minutě už vedli 4:0, když dvakrát skórovali vpřesilovce, jednou voslabení a až čtvrtá branka padla při stejném počtu hráčů na ledě. Hosté nesložili zbraně. Když Havířované neproměnili další tutovky, tak Sareza na přelomu první a druhé části během necelých pěti minut snížila na rozdíl jediné branky. Oosudu zápasu nakonec rozhodla pátá branka, kterou vstřelil Sochorek. Hosté opět snížili, ale na víc se ve velmi dobrém zápase už nezmohli. Omožnost závěrečného tlaku se připravili sami, když dvakrát zbytečně faulovali vútočném pásmu a dvakrát pykali za příliš mnoho hráčů naledě.

Branky a nahrávky: 4.Daneček (Seman) 6.Škoda (Varga, Klimeš), 9.Mikšan (Zdráhal), 12.Rozum (Daneček, Sochorek), 36.Sochorek (Rozum)– 18.Boháč (Svačina), 21.Šebesta (Svačina, Boháč), 23.Vnenk (Boháč, Svačina), 44.Svačina (Ovšák , Šebesta). Vyloučení 9:14, navíc Svačina, Boháč a Šebesta (všichni OVA) 10, využití 2:1, vyloučení 1:0. Diváků 935, rozhodčí: Skoupý– Dřínovský,Klein.

Havířov: Novotný– Staněk, Klimeš, Novák, Huhto, Peštuka, Varga, Lašek– Daneček, Škoda, Zdráhal, Mikšan, Seman, Sochorek, Hulva, Sikora, Velecký, Niec, Rozum,Haas.

Sareza: Štěpánek– Ovšák, Vnenk, Holík, Palík, Mrázek, Vajda, Buček– Šebesta, Boháč, Svačina, Červenka, Najdek, Zdeněk, Gelačák, Novák, Bokroš, Dušek, Glas.