Havířované hráli kvůli galakoncertu Vodráčkové s Gottem třikrát venku.

Po výhře na Horáckém stadionu nad jihlavskou Duklou dokázali havířovští Panteři uhrát dvakrát remízu. Další bod v prodloužení ani nájezdech už nepřidali. Nejdříve nedokázali v Prostějově udržet dvoubrankové vedení. Když se dostali ve 45. minutě opět do vedení, zdálo se, že kráčejí za výhrou. Jenže utkání do vítězného konce nedotáhli. Prostějov vyrovnal a uspěl i v samostatných nájezdech, čímž si připsal bod navíc.

V sobotu sehráli Panteři další vyhecovaný zápas v podobě derby na ledě ostravské Sarezy. Za mohutné podpory svých věrných příznivců. Po první třetině svítil na ukazateli skóre nerozhodný stav 2:2. Ve druhé části poslal v nervozním zápase Pantery do vedení Rozum. O to přišli Havířované až čtyři minuty před koncem a prodloužení rozhodl domácí Šebesta.

„Chtěl bych poděkovat všem našim příznivcům, kteří na porubský stadion dorazili. Potvrdilo se, že ti naši jsou zřejmě nejlepší v celé soutěži a nebýt jich, bylo by na zdejším zimáku hrobové ticho. Někdy jsme hráli jako v domácím prostředí. Víme, že má Sareza dobré mužstvo, ale v závěru se sešlo mnoho neovlivnitelných faktorů, které rozhodly nakonec v náš neprospěch. Přesto jsme rádi, že v zápase, v kterém jsme měli navrch, stáli havířovští fanoušci pořád za svým mužstvem a navodili tu bezva hokejovou atmosféru,“ řekl po utkání havířovský manažer Zdeněk Dobeš.