HC Havířov – KLH Chomutov 4:9 (0:3,2:3,2:3)

Ačkoli první šanci utkání měli domácí Panteři, první branku vstřelil Chomutov. Do hrubce domácí obrany dokázal Mikšovic natřikrát překonat domácího brankáře. Po několika šancích na obou stranách se Chomutovu podařilo vstřelit druhou branku utkání zásluhou Kostourka. V patnácté minutě vystřelil Tauš, jeho pokus stihla obrana zblokovat, ale kodraženému kotouči se dostal Chatrnúch a ten potřetí překonal Valenta. Do konce třetiny měl šanci se prosadit domácí Klimeš, ale jeho dělovku z mezikruží chytil Horčička do lapačky.

Ve druhém dějství se jako první dokázal prosadit Varga, když jeho střela byla tečována a hostující brankář téměř nic neviděl. V šestadvacáté minutě se Chomutovu podařilo znovu odskočit na rozdíl tří branek, když Heinisch před bránou domácích dorazil odražený kotouč za Valentova záda. O tři minuty později se podařilo Panterům opět snížit po hezkém průniku Danečka, který nedal bekhendovým blafákem Horčičkovi šanci. V zápětí znovu udeřil Chomutov, když Bombicovo nahození Valent neviděl a puk skončil v brance domácích. Po této brance nastoupil místo Valenta do branky Novotný. V pětatřicáté minutě našla Haškova přihrávka přes celé kluziště na útočné modré úplně volného Charouska, který bez problémů dokázal vstřelit šestý gól.

Ve třetí třetině se opět jako první dokázali prosadit domácí hokejisté, když ve čtyřiačtyřicáté minutě trefil Škoda odkrytou branku. V sedmačtyřicáté minutě však opět lovil kotouč domácí brankář, když se po Březinově střele zblízka trefil nad brankářovu lapačku Freiberg. V jedenapadesáté minutě Panteři zahrozili z brejku, když situaci dva na jednoho řešil Škoda střelou pod horní tyčku, ale Horčička puk vyrazil. V55. minutě odskočili hosté už na hrozivých 3:9, když se během půl minuty trefili Kolda a Tauš. Opět neuběhla ani minuta hry a padl další gól. Tentokrát do branky bezmocného Horčičky. Domácí se dostali do brejku dva na jednoho a po Haasově nahrávce snížil Bokroš. V závěru utkání se ještě domácí snažili upravit podobu skóre, ale už se na nic nezmohli a Chomutov si zHavířova odváží zasloužené tři body.

Branky: 24. Varga, 29. Daneček, 44. Škoda, 56. Bokroš – 2. Mikšovic, 13. Kostourek, 15. Chatrnúch, 26. Heinisch, 30. Bombic, 35. Charousek, 47. Freiberg, 55. Kolda, 55. Tauš.
Vyloučení: 7:11, navíc Zdeněk – Ťupa oba 10 min.
Využití: 2:2.
Diváci: 910.