SK Karviná – HC Vsetín 6:5 (1:3, 3:1, 2:1)

 

Do utkání se Vsetínem už karvinské hokejistky nastupovaly s vědomím, že na finálovku nedosáhnou. Aktivnější soupeř se ujal vedení, domácí hráčky ale v dalším průběhu zabraly a nakonec po přestřelce otočily skóre ve svůj prospěch. „Holky zabojovaly, dohrály zápas se ctí. Teď už nám o nic nejde, takže dohrajeme sezonu a pro tu příští omladíme kádr. Z letošního ročníku si bereme ten poznatek, že v současném ženském hokeji, který jde rapidně nahoru, už zkrátka nestačí absolvovat jeden trénink za týden a pak naskočit do mistrovského zápasu,“ hodnotil Navrátil.

Po tomto duelu navíc ukončila aktivní kariéru reprezentantka Denisa Navrátilová, i když při jejím mládí lze možná použít spíše termín přerušila. Osmnáctiletá Denisa, česká reprezentantka, má doma bronzovou medaili z MS divize II z předloňského roku ze Švýcarska, v dresu národního týmu pomáhala také uspět v kvalifikaci o světový šampionát hráček do 18 let, v němž česká reprezentace skončila druhá těsně za Švédskem.

 

Branky a nahrávky: Aniolová 2, Jurajdová, Denisa Navrátilová, Stašová, Branná (Jurajdová, Denisa Navrátilová) – Baslová 3, Mazánková 2 (Mazánková 2).

Karviná: Pěnčíková, Vozníčková – Výtisková, Dominika Navrátilová, Hoferová, Sprateková – Denisa Navrátilová, Jurajdová, Stopa – Aniolová, Branná, Pěgřimková – Stašová.

Trenér: Tomáš Výtisk.