Hradecká rezerva přijela do Karviné znovu se svým poctivým betonářským hokejbalem, kterým nadělá Karviné vždy obrovské problémy. „Je to takový protivný styl, vůbec nám nesedí. Ti kluci se roztáhnou ve svém obranném pásmu a běhají s vámi jako na gumičce. Brání, brání a brání," vysvětluje hrající trenér Karviné Lumír Rosůlek.

Brání a vyráží k brejkům, sluší se dodat. I tentokrát mohli hosté z rušivých protiútoků po chybě a ztrátě míčku dát víc než gól, ale na místě byl jistý Martin Klepač, který spoluhráče v bráně výrazně podržel.

Jelikož si domácí vytvořili více šancí a měli míček častěji na vých holích, vyhráli zaslouženě. „V takových zápasech je velice důležité koncentrovat se na každou minutu zápasu. A tým podal opravdu soustředěný a zodpovědný výkon," chválil Rosůlek.

HbK Karviná – HBC Hradec Králové B 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 2. Pala (L. Rosůlek, Luka), 30. Dittmann (Pilch) – 20. Rail (Černý).

Karviná: Klepač – Folwarczný, M. Vašek, Tomiczek, Růžička, Dittmann, Pilch – J. Rosůlek, Konečný, L. Kubica – L. Rosůlek, Pala, Luka – Řehůřek, Pietrasz, Zaremba – Farský, Regec, Kozma – Pacas.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.