Po nadějných výsledcích na přelomu roku Slezané třikrát v řadě zaváhali a v dosavadním programu roku 2021 získali jediný bod. Naposledy nestačili v pondělní dohrávce 12. kola na Třebíč .

Jedinou branku ze třiceti střel vstřelil až v předposlední minutě Rašner. Právě produktivita je velkou potíží mužstva.

„Pokud dáme doma jednu branku, tak nemůžeme počítat s tím, že vyhrajeme, i když výkon kluků byl lepší než proti Šumperku. Bohužel jsme ale v zakončení impotentní. Strašně moc se nadřeme na gól a sami jsme naivní při bránění. Dostáváme laciné góly po vlastních chybách,“ přiznal Deníku trenér Havířova Jiří Režnar s tím, že omluvou není ani několik mladíků v týmu.

„Potřebujeme vyhrávat a sbírat body, ne prohrávat o gól, nebo o dva. Takhle se nahoru neposuneme. Teď jedeme do Vrchlabí a musíme se už zvednout střelecky,“ burcuje Režnar své svěřence.

AZ Heimstaden Havířov – Horácka Slavia Třebíč 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 59. Rašner (Bořuta, Adamský) – 13. Bittner (Hrubec, Nedbal), 47. Bittner (Krliš, Furch). Rozhodčí: Fiala, Cabák – Bartek, Gančarčík. Vyloučení: 5:4. Bez využití. Bez diváků.

Havířov: Groh – Bořuta, Mrowiec, Rašner, Kočí, Chroboček, Ševěček, Ketner – Adamský, Seman, Becher – Horváth, Kloz, Rudovský – Doktor, Maruna, O. Procházka – Petriska, Mastič, Mrva. Trenéři: Režnar a Zdráhal.