Svěřenci trenéra Aleše Flašara si do tabulky připisují výsledky jako na houpačce. Výhry střídají prohry a tentokrát byla na řadě druhá varianta. Ale nemusela být. Na gól domácího Guldy odpověděl brzy Ivan a ve druhé třetině šli hosté dokonce do vedení. Badžo po brankářem vyražené střele Luky doklepl touš do sítě – 1:2. Jenže tlak domácích vyústil ještě do druhé přestávky vyrovnávací brankou Skaloše a začínalo se odznova. V poslední části už padaly góly jen do karvinské sítě, ta poslední při power play, kdy se hosté vehementně snažili o vyrovnání.

Hra celkově se divákům musela líbit, přelévala se ze strany na stranu, hrálo se v tempu, důrazně i kombinačně. „Hokej to byl pěkný, domácím můžeme jen sportovně pogratulovat. Mrzet nás mohou spálené šance," rekapituloval trenér Baníku Aleš Flašar.

HC Nový Jičín – Baník Karviná 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 2. Gulda, 34. Skaloš (M. Chvostek, Vašut), 55. Zedník (Uhlár, Brynecký), 60. Vašut – 4. Ivan (Mikšan), 22. Badžo (Luka, Moravec). Rozhodčí: Mrkva. Vyloučení: 9:9. Využití: 2:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 350.

Karviná: Smolka – Javín, Zajac, Krause, Kowalczyk, Vnenk, Sznapka – Badžo, Moravec, Luka – Mikšan, Ivan, Rosůlek – Saliji, Samiec, Blatoň – Miczek, Nystedt, Zuber. Trenér: Aleš Flašar.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.