Roman Sedlák (trenér Karviné): „Tři body byly hodně blízko. Ve druhé lize je už velký rozdíl mezi zápasy doma a venku. To první utkání s Technikou u ní mělo větší kvalitu. Dneska k nám přijela s tuhou defenzivou a nám hra do plných nesvědčí. Navíc pořád v krizových chvílích děláme hrubky. Ale malý pokrok je už vidět, hlavně na mladých hráčích, kteří nastupují pravidelně. Kdybychom dnes za stavu 3:2 soupeři odskočili, a že šance na to byly, tak jsme vyhráli. Na nájezdy jsme si věřili, máme v týmu Luku, který je dává, dneska proměnil i trestné střílení. Bohužel k nájezdům už nedošlo."

SK Karviná – Technika Brno 4:5 p (2:2, 1:1, 1:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 11. Juhász (Szajter), 14. Luka (O. Kasperlík), 25. Luka (Hoďa), 48. z tr. střílení Luka – 13. Jurča (Crhák), 20. Havíř (Brzobohatý, Benýšek), 38. Klimeš (Zábranský), 42. Čtvrtníček (Zábranský), 62. Benýšek (Brzobohatý). Rozhodčí: Koziol. Vyloučení: 8:5. Využití: 0:2. Oslabení: 1:0. Diváci: 161.

Karviná: Volf – Deutsch, Vydra, Hoďa, Jaroch, Čintala, Mládenka, Zamecznik – Luka, Szajter, M. Kasperlík – Holý, O. Kasperlík, Juhász – Opravil, Foltýn, Jaroš – Malík, Dýrr, Zakuťanský. Trenér: Roman Sedlák.