Aleš Flašar (trenér N. Jičína): „Jsem znechucený. Za stavu 3:1 šel náš výkon rapidně dolů a jsem na kluky naštvaný. Od toho stavu jsme předvedli katastrofální výkon. Horší tým u nás nehrál, ale my jsme dneska byli ještě tragičtější a to mě mrzí. Stydím se a omlouvám se divákům."

Roman Sedlák (trenér Karviné): „Za nepříznivého stavu jsme už neměli co ztratit. Začali jsme na čtyři útoky, ale po první třetině jsme vyžili našeho nejlepšího hráče Luku a dali jsme ho do dvou útoků. Zjednodušili jsme hru a měli jsme i štěstí. Od poloviny zápasu jsme dobře bránili, protože Nový Jičín má velice dobře zvládnutý přechod do útoku. Věřím, že nás tento výsledek nakopne. Jeden ze základních kamenů byl mladý Tomšů, který chytal první zápas."

HK Nový Jičín – SK Karviná 4:5 sn (2:1, 1:3, 1:0 – 0:0)

Branky a nahrávky: 9. Mráz (Vašut, Kacíř), 15. Hanák (Prokop), 24. Mráz (Kacíř, Zdeněk), 43. Zdeněk (Kacíř) – 5. Haas (Čintala, Luka), 31. Deutsch (Juhasz, Vydra), 33. Haas (Hoďa), 39. Luka (Vydra, Jaroch), rozh. nájezd Luka. Diváci: 250.

Karviná: Tomšů – Hoďa, Vydra, Deutsch, Čintala, Mládenka, Jaroch - Luka, Foltýn, M. Kasperlík – Szajter, Haas, Juhász - Opravil, Zakuťanský, Barnošák – Pořízek, Vyčesaný, Jaroš. Trenér: Roman Sedlák.