Na severu Čech jim utekla první třetina a ztrátu už nedohnali. Domácí kadaň byla neustále ve vedení a náskok si hlídala.

Havířovští měli v první třetině „těžké nohy", soupeř byl rychlejší a agresivnější. „Scházel nám důraz a Kadaň nás lepším pohybem přečíslovala. Mančaft byl asi ještě v autobuse," poznamenal trenér Havířova Štefan Mikeš.

Výkon AZetu se zvedl od druhé třetiny, kdy se hosté začali prosazovat v útočné třetině soupeře. „Drželi jsme se taktiky a předváděli dobrý hokej. Byly tam šance, po kterých jsme se mohli dotáhnout a zápas otočit, bohužel se to nepovedlo," mrzelo Mikeše.

SK Kadaň – AZ Havířov 4:3 (2:0, 1:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 9. M. Zadražil (Trefný), 15. Vaněk, 39. Kohout (Trefný), 46. Hlava (Trefný, Kůs) – 28. Maruna (Dvořáček, Korím), 42. Bahounek (Bednář, Petran), 55. Haas (Dvořáček, Maruna). Rozhodčí: Kostourek – Beneš, Štofa. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. Diváci: 440.

Havířov: Laco – Krisl, Lenďák, Bahounek, D. Seman, Petran, Korím, Dudek – Sztefek, Haas, Dvořáček – Maruna, Bednář, Kotala – Gřeš, Pechanec, Štumpf – Meidl, Hlinka, Matula. Trenéři: Mikeš a Janeček.