Hokejový klub AZ Havířov si totiž nejen pro ně připravil už 3. ročník sportovně-zábavné akce pod názvem Den s AZetem. Vše proběhne tuto sobotu 4. června od 14 hodin v prostorách havířovské Víceúčelové haly a na ploše před ní.

Stejně jako v předchozích letech je připraven program jak pro velké, tak pro malé fanoušky. Od prohlídky stadionu přes soutěže až k tanečnímu a hudebnímu vystoupení. Samozřejmostí je také bohaté občerstvení.

Na děti čekají soutěže na několika stanovištích pod dohledem hráčů Havířova jako střelba na bránu, slalom s míčkem, skoky v pytli. Připraveno je pro ně i malování na tvář, skákací hrad, trampolíny a další.

Přítomni byli loni i hokejisté Havířova. Nejinak tomu bude i letos.

Pro dospělé je připraveno stanoviště, kde budou moci poměřit své síly na bucharu. Na pódiu budou k vidění vystoupení taneční skupiny Horizonty a vše uzavřou v podvečer kapely Samostatně neprodejní a That Shy Band.

„Den s AZetem nabídne opět mnoho zajímavého a my věříme, že každý si v bohatém programu, který jsme připravili společně s našimi partnery, najde to své," říká manažer klubu Patrik Rimmel. „Během akce navíc zahájíme prodej permanentek na novou sezonu 2016/2017. Připraveni jsme i na nepříznivé podmínky, takže program se bude konat v hale i před ní a to za každého počasí," upozornil.