Bez kapitána Petra Žajgly nastoupili hráči Uničova do posledního zápasu sezony. Favorit z Orlové vykročil za důležitým vítězstvím hodně rychle. Ještě v první minutě se prosadil Jakub Juhász, v osmé minutě zvýšil už na 2:0. Stejný hráč završil v úvodu třetí třetiny hattrick. Svým třetím gólem v té době zvyšoval už na 7:1.

Za domácí Orly se trefil ve 26. minutě Vrána, který snížil na 1:3. ale to už bylo od Uničova vše.

HC Uničov - HC Orlová
Odplata. Uničov deklasoval suveréna. Neskutečné, rozplýval se kapitán Žajgla

Po třetím místě po základní části tak Uničov došel ve vyřazovací části až do finále. Orlová jako suverén sezony opanovala základní část i play-off.

HC Uničov - MHK Slovan Orlová 1:8 (0:2, 1:4, 0:2)

Branky a nahrávky: 26. Vrána (Kratěna) – 1. Juhász (Fejko), 8. Juhász (Fejko), 24. Grepl (Zakuťanský, Deutsch), 33. Juhász (Michejda, Fejko), 37. Zakuťanský (Grepl, Šěvěček), 40. Čempel (Dang, Potočný), 42. Juhász, 59. Tvrdík (Čempel). Rozhodčí: Vítek, Blaževič - Lainka, Horák. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1.

Uničov: M. Šoustal — Fekiáč, Halouska, Spurný, Klvaňa, Přecechtěl — Vrána, Heža, Handl, Gerhát, Kratěna, Šimo, Chytil, Rosecký, Kuba.

Orlová: Pawlas — Michejda, Tvrdík, Šěvěček, Deutsch, Milch, Zientek, Dýrr — J. Juhász, Špacír, Grepl, Korec, Pacoň, Zakuťanský, Fejko, Potočný, L. Juhász, Čempel, Dang, Piš, Přeček.