Karviná zažila od 22. října opět tříbodové vítězství, to poslední shodou okolností také nad slabým Valašským Meziříčím a od začátku sobotního utkání se hra vyvíjela v její prospěch. Vyhrála zaslouženě, hosté korigovali až v samém závěru.

Tomáš Výtisk (trenér Karviné): „Po smolném utkání s Opavou jsme se potřebovali zase chytit a jsem rád, že se to povedlo. V utkání jsme byli aktivní, dostávali soupeře pod tlak a často stříleli. A konečně se taky z těch střel něco ujalo. Snažíme se tým průběžně doplňovat hráči z Třince nebo Havířova na střídavé starty, dneska s námi například byli Haas a Gráca, to byla vítaná pomoc. Snad se po té výhře zvedneme. Určitě ještě nevzdáváme ani play-off, musíme jít ale zápas od zápasu."

SK Karviná – Bobři Valašské Meziříčí 6:2 (1:0, 1:0, 4:2)

Branky a nahrávky: 3. Luka (M. Kasperlík), 33. Luka (Deutsch), 42. Juhász (Haas), 47. Malík (Luka), 49. Haas (Hoďa), 54. Luka (M. Kasperlík, Deutsch) – 56. Matušenko (Valentík), 60. Sprušil (Martiník, Varga). Rozhodčí: Kubičík. Vyloučení: 7:8. Využití: 4:1. Diváci: 120.

Karviná: Tomšů – Deutsch, Malík, Hoďa, Gráca, Vydra, Čintala, Jaroch – Luka, Foltyn, M. Kasperlík – O. Kasperlík, Haas, Juhász – Opravil, Zakuťanský, Chomič – Dýrr. Trenér: Tomáš Výtisk.