Vedoucí mužstva Karviné Jan Klich zhodnotil utkání slovy: „Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme začali tentokrát dobře a ujali se vedení. Bohužel nám zase nevyšla druhá třetina. Opět jsme hráli jen do třicáté minuty a to prostě nestačí. Dneska jsme ale hráli slušně, v poslední třetině jsme Nový Jičín přestříleli, ale rozdíl byl v produktivitě. Oni ty góly dali, my ne. Pochvalu si určitě zaslouží oba gólmani, novojičínský Iláš i náš Volf chytali perfektně, Marek Volf chytil několik jistých gólů, ten byl vynikající. Bohužel jsme dvě branky inkasovali z novojičínských přesilovek za příliš mnoho hráčů na ledě. To jsou věci, které si prostě musíme lépe hlídat. Poslední gól jsme dostali do prázdné. Jinak to nebylo špatné, bruslili jsme, často stříleli. Je ale vidět, že vyložený střelec nám schází. Škoda, že jsme nebodovali, protože dneska se dalo. Mohli jsme se přiblížit Bobrům z Valašského Meziříčí. Teď proti Porubě a Frýdku to budeme mít těžké, měli jsme bodovat dneska."

SK Karviná – HC Nový Jičín 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 7. Juhász (Logunovs) – 32. Novotný (Hlaváč, Hoďa), 39. Hoďa (Hruška, Novotný), 47. Hoďa (Lehečka), 60. Málek. Rozhodčí: Fiala – Rychlý, Řezáč. Vyloučení: 8:8. Využití: 0:2. Diváci: 104.

Karviná: Volf – Deutsch, Opravil, Javín, Dziov, Jaroch, Gráca – M. kasperlík, Grygar, O. Kasperlík – Juhász, Foltyn, Logunovs – Chomič, Vyčesaný, Křibík – Václavík. Trenér: Jaroslav Spodniak.